Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2. El elektronik eşya alanlar
#1
Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle her gün yeni bir ürün piyasaya çıkıyor. İnsanlar ise bu gelişme karşısında takip ettikleri markaların yeni çıkan teknolojisini almak için adeta kapışıyorlar. Markaların birbirleriyle savaştığı, insanların ise; yeni teknolojileri daha piyasaya çıkmadan ön sipariş olarak almak için kapışması yeni dünyanın bize getirdikleri. Peki ürünlerin hep yenisi alındığı zaman eski ürünler nereye gidiyor? Genelde insanlar yenisin aldıkları ürünleri eskilerini, 2. El elektronik eşya alanlar iletişime geçerek bunları satışa çıkarıyor. Bu ürünlerin satışını kendileri internet üzerinde satarak yada herhangi bir spotçuya giderek bu satış işlemlerini gerçekleştiriyorlar. Peki ya internet üzerinde satmayı düşünmeyenler ne yapmayı tercih ediyorlar dersiniz? İstanbul ve çevresinde bahsedecek olursak en bilinen ve en çok tercih edilen firma olarak kabul görmüş, Sezgin Ticaret firmasını tercih ediyorlar.

Nelerdir bu teknolojinin gelişmesiyle en çok yenilenen ürünler denilirse? Bilgisayar, her gün yeni bir bilgisayar ürünü çıkıyor. Bazıları işlemcisi, bazıları ekranı, bazıları hafızası daha iyi diyerek gelen teknolojiyle bilgisayarlarını değiştiriyor. Bazıları ise gerçekten ihtiyacı olduğu için bilgisayarını değiştiriyor. Başka bir örnek verecek olursak televizyonlar. En çok değiştirilen ürünler arasında televizyonların yer aldığını biliyor muydunuz? Neden değiştiriliyor? Led tv, 3D, akıllı(smart)televizyon gibi özellikler size bir şey çağrıştırıyor mu? Tabi ki yeni gelen teknolojik özellikler bunlar. Yani gelişen teknoloji ile gelen yenilikler. Bu ürünlerin eskileri atılıyor diye düşünmeyin. Bu ürünler 2. El elektronik eşya alanlar tarafından değerinden satın alınıyor. Buradan ise daha düşük bütçeli kişiler tarafında alınarak yeniden kullanılmaya devam ediyor.


Yazımızda son satırlara gelirken yukarıda size örnek olarak bir firmadan bahsedilmişti, Sezgin Ticaret. Peki neden Sezgin Ticaret denilir ise, Sezgin ticaret, 2. El elektronik eşya alanlar içerisinde en çok tercih edilmektedir. Sebebi ise sattığınız ürünlerinin değerinden alınması. Satılan ürünlerin 2. El olarak değil de daha çok değerine göre bir ücret karşılığı satın alıyor olması. Sizlerde teknolojiyi yakından takip eden ve sık ürün değiştirenlerdenseniz, ikinci el ürününüz ile Sezgin Ticarete uğramanız da fayda görüyoruz.


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kaliteli Elektronik Sigara Modelleri creeper123 0 9 19-06-2018, Saat: 11:57
Son Yorum: creeper123
  İgos Elektronik Sigara creeper123 0 11 19-06-2018, Saat: 11:31
Son Yorum: creeper123
  Elektronik Sigara Sipariş creeper123 0 17 12-06-2018, Saat: 18:46
Son Yorum: creeper123
  Elektronik sigara likit dolum toros 0 15 12-06-2018, Saat: 13:40
Son Yorum: toros
  Mum, tütsü, kupa bardak ve çeşit çeşit hediyelik eşya seçenekleri nullsix 0 23 08-06-2018, Saat: 23:47
Son Yorum: nullsix

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi


Türkçe Çeviri MyBB, Kodlayanlar MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
Yukarı Fırlat