Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akol Group
#1
Akol Group Of Companies olarak siz değerli Kuzey Kıbrıs halkına 2005 yılından beri hizmet veriyoruz. Kuruluşumuzun üzerinden 11 yıl geçmiş olmasına rağmen ilk günkü heyecan ve çalışma azmiyle hareket eden bir yapıya sahip olan firmamız, bölgemize ve bölge insanına daha yaşanabilir bir hayat ve daha kaliteli bir yaşam sürme adına çalışmalarına aralıksız devam etmektedir. Bu kapsamda çalışmalarına devam eden firmamız, siz değerli müşterileri için her zaman en iyisini sunmak için adımlar atmakta ve çalışmalarını bu yönde organize etmektedir.

Akol Group Of Companies olarak 2005 yılında bu yana inşaat, turizm, emlak, hizmet sektörü, gayrimenkul, yatırım olmak üzere beş farklı sektörde faaliyet göstererek siz değerli Kuzey Kıbrıs halkına daha yaşanılabilir bir çevre sunmaya çalışıyoruz. Bu çalışmalarımızda özellikle Gazimağusa başta olmak üzere tüm bölgelerimize farklı çalışmalar yaparak daha kaliteli bir hizmet potansiyeline ulaşmayı amaçlıyoruz. Yaptığımız tüm çalışmalarda teknolojinin gerektirdiği tüm ihtiyaçları karşılayarak adımlarımızı atmakta ve bu konuyu devam ettirirken çevreye, doğaya daha faydalı olacağına inandığımız faaliyetleri sürdürmekteyiz. Akol Group Of Companies olarak insana ve doğaya saygılı bir şekilde hareket ederek teknoloji ile doğanın bir arada yaşanması için çalışmaları desteklemekteyiz. Bu bilinç çerçevesinde özellikle eğitim, çevre, kültür-sanat ve spor alanlarına odaklanan çeşitli kurumsal sosyal sorumluluk ve sponsorluk projelerini hayata geçirmekte ve bu çalışmalara destek veren her kurum, kuruluşlarla sürekli olarak irtibat halinde olmaktadır.

Akol Group Of Companies, yılların vermiş olduğu maddi ve manevi tüm birikimini toplumsal ve ekonomik fayda sağlayan önemli projeler içeren değişik iş alanlarına taşıyarak yatırımcı kimliğiyle büyümek ve bu alanda yapılan çalışmalara destek olmak için tüm olanaklarını seferber etmiş durumdadır. Kuzey Kıbrıs ve Gaziamğusa başta olmak üzere bölgede yapılan tüm yararlı aktiviteye gönüllü olarak iştirak etmiş ve bu çalışmaların tamamlanabilmesi için tüm olanaklarını seferber etmiştir. Akol Group Of Companies olarak insanların daha yaşanılabilir bir çevreye sahip olabilmesi ve daha kaliteli bir ortama sahip olabilmesi için çalışmalarımıza aralıksız olarak devam edeceğiz.

http://akolgroup.com


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  What Is The Age Group And Who Can Get A Hair Implant? eurozen 0 47 24-05-2018, Saat: 21:27
Son Yorum: eurozen
  Eryılmazlar Group Şirketler Zinciri bazkriz 0 99 13-11-2017, Saat: 13:42
Son Yorum: bazkriz

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi


Türkçe Çeviri MyBB, Kodlayanlar MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
Yukarı Fırlat