Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arte Gayrimenkul İle Hayat Boyu Memnuniyet
#1
Akıllıca yapılan yatırımlar, kısa vadede kendini amorti edebilen ve yatırımcıyı kara geçiren yatırımlardır. Günümüzde gayrimenkul yatırımlarının dışında dikkat çeken ve gelecek vaad eden bir diğer yatırım şekli ise; ticari liman, hava alanı, toplu konut projeleri ile otoyolları çevreleyen arazilere konumlandırılmış arsalara yapılan yatırımlardır.

XkaPJO.png

Hızla gelişen ve büyüyen metropollerde özellikle eğitim ve eğlence sektörünün var olan yapıları artık yeterli gelmemektedir. Hızlı nüfus artışı, göç, eğitim düzeyinin ve hayat standartlarının yükselmesi; yeni eğitim binalarına, alışveriş merkezlerine, toplu konut inşaatlarına duyulan ihtiyacın da artmasına sebep olmaktadır. Sermayelerini bu sektörlere yönelten yatırımcılar ise, inşa edecekleri yapıların çevresine büyük önem vermektedir. Ulaşım sorunu olmayan, ticarete elverişli, liman ve hava alanlarına olan uzaklığı makul ölçülerde olan araziler, yatırımcılar için aranılan bölgelerdir.

Bu çerçevede Arte Gayrimenkul;  birikimlerini en doğru şekilde değerlendirmek isteyen yatırımcılara, ellerindeki sermayeyi kısa sürede kara dönüştürebilecek arsaları satışa sunmaktadır.  Kuzey İstanbul Projesi ile toplu konutta var olan ihtiyacın en kaliteli ve gösterişli şekilde konumlandığı alanların çevresinde, aynı zamanda Karaburun3. Hava Limanı projesi ve Yeniköy Yat Limanı'da bulunmaktadır. Aynı zamanda Kuzey Marmara Oto Yolu Projesine oldukça yakın konumlanmış ya  da denize sıfır ,imara açık arsa ile tarlalar; yeni alışveriş merkezi inşaatlarına, üretim merkezi tesislerine, üniversite ve diğer eğitim kurumu inşaatlarına, farklı konut projelerine ve çiftçiliğe de oldukça elverişlidir. 

Arte Gayrimenkul, alanında uzman ve profesyonel ekibi ile birlikte, yatırımlarını kara dönüştürmek isteyenlere kaliteli çözümler üretmektedir.  Sadece alım satım esnasında değil, satış sonrasında da destek vermenin önemi büyüktür. Müşterilerinin sermayelerini güvenle emanet edebilmeleri, hayat boyu memnuniyet ve sonsuz güven,  Arte Gayrimenkul'ün kurumsal değerlerinden en önemlileridir.  

Site Adresimiz: http://www.artegayrimenkul.com


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Cng Gayrimenkul osman75 0 20 21-03-2017, Saat: 22:36
Son Yorum: osman75
  Gayrimenkul Satışında En Güvenli Adres gecem 0 92 20-09-2016, Saat: 14:07
Son Yorum: gecem
  Ömür Boyu Eğitim mesut78 0 104 05-09-2016, Saat: 15:26
Son Yorum: mesut78
  HAYAT GEZİNCE GÜZEL sefertasi 0 134 25-06-2016, Saat: 00:09
Son Yorum: sefertasi
  Sakarya Gayrimenkul Danışmanlığı osman75 0 147 23-04-2016, Saat: 19:31
Son Yorum: osman75

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi


Türkçe Çeviri MyBB, Kodlayanlar MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
Yukarı Fırlat