Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arte Gayrimenkul İle Hayat Boyu Memnuniyet
#1
Akıllıca yapılan yatırımlar, kısa vadede kendini amorti edebilen ve yatırımcıyı kara geçiren yatırımlardır. Günümüzde gayrimenkul yatırımlarının dışında dikkat çeken ve gelecek vaad eden bir diğer yatırım şekli ise; ticari liman, hava alanı, toplu konut projeleri ile otoyolları çevreleyen arazilere konumlandırılmış arsalara yapılan yatırımlardır.

XkaPJO.png

Hızla gelişen ve büyüyen metropollerde özellikle eğitim ve eğlence sektörünün var olan yapıları artık yeterli gelmemektedir. Hızlı nüfus artışı, göç, eğitim düzeyinin ve hayat standartlarının yükselmesi; yeni eğitim binalarına, alışveriş merkezlerine, toplu konut inşaatlarına duyulan ihtiyacın da artmasına sebep olmaktadır. Sermayelerini bu sektörlere yönelten yatırımcılar ise, inşa edecekleri yapıların çevresine büyük önem vermektedir. Ulaşım sorunu olmayan, ticarete elverişli, liman ve hava alanlarına olan uzaklığı makul ölçülerde olan araziler, yatırımcılar için aranılan bölgelerdir.

Bu çerçevede Arte Gayrimenkul;  birikimlerini en doğru şekilde değerlendirmek isteyen yatırımcılara, ellerindeki sermayeyi kısa sürede kara dönüştürebilecek arsaları satışa sunmaktadır.  Kuzey İstanbul Projesi ile toplu konutta var olan ihtiyacın en kaliteli ve gösterişli şekilde konumlandığı alanların çevresinde, aynı zamanda Karaburun3. Hava Limanı projesi ve Yeniköy Yat Limanı'da bulunmaktadır. Aynı zamanda Kuzey Marmara Oto Yolu Projesine oldukça yakın konumlanmış ya  da denize sıfır ,imara açık arsa ile tarlalar; yeni alışveriş merkezi inşaatlarına, üretim merkezi tesislerine, üniversite ve diğer eğitim kurumu inşaatlarına, farklı konut projelerine ve çiftçiliğe de oldukça elverişlidir. 

Arte Gayrimenkul, alanında uzman ve profesyonel ekibi ile birlikte, yatırımlarını kara dönüştürmek isteyenlere kaliteli çözümler üretmektedir.  Sadece alım satım esnasında değil, satış sonrasında da destek vermenin önemi büyüktür. Müşterilerinin sermayelerini güvenle emanet edebilmeleri, hayat boyu memnuniyet ve sonsuz güven,  Arte Gayrimenkul'ün kurumsal değerlerinden en önemlileridir.  

Site Adresimiz: http://www.artegayrimenkul.com


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Cigna Finans Hayat Sigortası İle Geleceğiniz Güvence Altında! nullsix 0 50 15-02-2018, Saat: 23:56
Son Yorum: nullsix
  Erken teşhis hayat kurtarır creeper123 0 79 10-11-2017, Saat: 02:31
Son Yorum: creeper123
  Emlak ofisi kurmak isterseniz ERA Gayrimenkul Türkiye'den yardım alın nullsix 0 199 18-08-2017, Saat: 01:11
Son Yorum: nullsix
  Gayrimenkul Portföy Yönetim sistemi creeper123 0 167 20-07-2017, Saat: 19:12
Son Yorum: creeper123
  Pronote Gayrimenkul Geliştirme ve Danışmanlık seocum 0 183 11-06-2017, Saat: 21:22
Son Yorum: seocum

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi


Türkçe Çeviri MyBB, Kodlayanlar MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
Yukarı Fırlat