Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bayilik veren firmalar
#1
Lightbulb 
site adresi: http://hizlibayilik.com
Bayilik veren firmalar sitesi ile sizde faydalı konulara göz atabilirsiniz. Giriş döneminde girişimci işe koyulurken, araç-gereç, malzeme ve ekipmalar, ücretler, reklam giderleri, lisanslar vb. harcamalarını finanse edecek fonlara ihtiyaç duymaktadır. Yani kabaca açıklamak gerekirse yola koyulurken birinci adım olarak paraya ihticanız olacak. İşe başlanğıç dönemi girişimcilik hayatınızın en renkli ve ilginç dönemi olacaktır. Bu dönemde rekabet henüz gelişmemiştir ve pazara uzaklık söz konusudur. Bu aşamadaki işletmelerin asıl amacı, gerçek görevi işletmek, ürün ve hizmetlerini tüketiciler en yararlı şekilde nasıl yararlanılabileceğini konusunda kamuoyunu bir anlamda bilgilendirmek gerekir. Bu dönemde işletme ortaklarınız yada siz belli bir finans kaynak ile sözkonusu işe girişilmemişse, yatırımcılardan beklenti halinde olmak söz konusu olmamalıdır. Çünkü işin seyrinin ne olacağını kimse kestiremez ve kuruluş aşamasındaki girişiminize kimse destek olmayacaktır.
Bu dönemde kendi bilgi ve birikimlerinizi en üst seviyeye kadar kullanmanız gerekir. İlk 6 aylık bir kuruluş döneminde kendinize ayakta kalacak kadar bir maddi kaynak oluşturmanızda yarar var. Hemen hemen her işletme ilk kuruluş döneminde ilk altı ayı kayıp dönemi olarak görmektedirler. İlk altı ayda ufak tefek çevre müşterilere hitap edebilirsiniz. Yavaş yavaş büyümek en doğrusu olacaktır sizin için. Kestirmeden büyük yatırımlar yaparak en üste tırmanırken birden ayağınız takılabilir, tekrar bulunduğunuz yere düştüğünüzde elinizde avucunuzda hiçbir şeyin kalmadığını görebilirsiniz. Bu iflasa habercidir. Tabi ki girişimcilerin gözünü biz istesekte korkutamayız ki böyle bir niyetimiz olmadığını da vurgulayalım. Girişimci kişi analiz edebilen, empati kurabilen, rekabetçi ve en önemli noktada cesur yani risk alabilendir. Girişimdi nedir diye sorsalar şahsen risk alan kişi derdim. Hiçbir iş kalıcı değildir ve hiçbir iş kesin para getirmez. Bunu her girişimci bilir. En kolay işlerin bile ne riskleri olduğunun herkes farkında. Neyse asıl konumuz ilk girişimcilik aşamanız yani yola koyulma döneminiz. Bu dönemde, sektörünüzle ilğili çevrenizdeki işletmeleri dikkatli bir şekilde analiz etmenizde yarar var. Hatta o işletmerlerin toptancısı varsa onlarla da görüşüp bilgi almakta sizin için gelecekte olumlu olacaktır. Her işletme sizin rakip olacağınızı bildiği için bilgi sızdırmak istemeyebilir. Ancak toptancılar yani ürün ve hizmeti getiren kişiler gelirlerini artırmak için sizlere a'dan z'ye kadar ayrıntıya boğacaklardır. Tabi ki bu kişiler sizlere mal satmak için elinden geleni yaparlar ancak söyledikleri her konuyu dikkatli şekilde analiz etmemiz gerekir. Hizlibayilik.com ile bayilik veren firmalar.
Son aşamada sektörünüzü analiz ettikten sonra kuruluş yerinizi de iyi bir analiz etmeniz gerekir. Tutacağınız dükkanın çevresindeki [URL="http://hizlibayilik.com"]Bayilik veren firmalar[/URL] bir kafeye oturup çevreyi seyredin. Yada dükkanınızın önünde saatlerce oturup geçen insanlara bakın. Tutacağınız işyeri insaların ilğisini nasıl çekebilir, düşünün ve yapın. Hali hazırda bir dükkan buldunuz ve iş fikirleri hakkında ne iş kursam diye mi düşünüyorsunuz? Öyleyse iş fikirleri makalelerimizi inceleyerek sizde yeni iş fikirleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Chip Satışı

http://hizlibayilik.com devamı için.


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sosyal medya bayilik paneli - Elitci.net nullsix 0 14 09-06-2018, Saat: 20:14
Son Yorum: nullsix
  Iso 9001 Belgesi Veren Firmalar toros 0 28 05-05-2018, Saat: 21:36
Son Yorum: toros
  iso 9001 Belgesi Veren Firmalar toros 0 34 02-05-2018, Saat: 19:13
Son Yorum: toros
  Dünya Kupası Bonusu veren Siteler Marsbahis Piyano 0 45 21-04-2018, Saat: 12:27
Son Yorum: Piyano
  Bedava Bonus Veren Siteler BedavaBonus 0 43 18-04-2018, Saat: 15:58
Son Yorum: BedavaBonus

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi


Türkçe Çeviri MyBB, Kodlayanlar MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
Yukarı Fırlat