Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Denizli Bioenerji Eğitimi
#1
Bütün canlılarda mevcut olup, hücre zarının bitişiğinde yer alan, moleküller arasında geçerli elektrostatik güçleri inceleyen ve düzenleyen, canlıdaki hareket kabiliyetini sağlayan bir enerji akımıdır. Bu her canlıda mevcut olan enerjidir. . Bu bütün canlılarda olduğu kabul edilen güçtür. Kozmik enerji tepeden girer ve çakralar vasıtasıyla bedenin çeşitli bölgelerine dağılır. Fazlası el ve ayak uçlarından çıkar Evrensel enerji- yaşam enerjisi çi- ki- prana-kozmik enerji olarak adlandırılabilir ama hepside aynı şeyi anlatmaktadır.

Bio-Enerji İngilizce bir kelime.Türkçesi “yaşam akımı”dır.Kozmik bir akımdır. Bilimsel bir konudur.

İnsandaki ve canlılardaki bioenerjik hayat akımı ve enerji bedenleri artık bilimsel olarak özel termal kameralarla ve kirlian fotografçılığı ile çekilebilmekte ve ölçülebilmektedir.

Bioenerji, frekanslar ve enerjetik dalgalar halinde devamlı olarak dalgalar halinde kainata akan bir hayat akımıdır. Kainatın ve onun içinde yer alan tüm unsurların hayat hareketlerine devam etmesi buna bağlıdır. Bir atomun elektronlarının çekirdek etrafındaki yörüngelerinde hareketleri de buna bağlıdır. Her şey kozmik bioenerjiye muhtaç olarak varlığını sürdürmektedir.

Enerji uygulaması bütün kapalı ve tıkalı damarları açmayı sağlayan ve çaresi bulunamayan rahatsızlıkları bile iyileştiren içsel enerjidir.

Enerji şifası insan vücudunda bulunan tüm hücreleri canlandırarak daha aktif bir duruma gelmesi için yapılan bir uygulama olmakla beraber insanı ruhsal ve fiziksel olarak güçlendirmektedir.

Enerji şifası uygulaması ile mevcud rahatsızlıklar giderilebilir hemde oluşabilecek rahatsızlıklardan korunma sağlanabilmektedir.

Kainatta bulunan canlı ve cansız her şey enerjiden oluşmuştur.

Canlı ve cansız her şey, sürekli titreşim halinde olan ve atom adını verdiğimiz parçacıklardan oluşmuştur.

Titreşim halindeki her atom enerjiye sahiptir.

İnsanlarda da kas, kemik, sinir gibi vücudumuzun organlarında da titreşimler meydana geldiğinden, müthiş bir enerji ile donatılmış bulunmaktayız.

Bu enerjiye ise bioenerji adı verilmektedir.

Bioenerji herkeste bulunabilen bir enerjidir.

Bioenerjiyi kullanmayı öğrenebilen her kişi bu meziyetini tedavi amaçlı kullanabilmektedir.

Böyle kişilere ise bioenerjist adı verilmektedir.

Bioenerjist, evrendeki biyoenerjiyi toplayarak, bir mercek gibi çok yüksek değerlerde yoğunlaştırır.

Yoğunlaşan enerjiyi ise hastanın vücuduna aktarmaktadır.

Bioenerji Şifa Uygulama Tekniğinin Kazandırdıkları Nelerdir?

Vücudunuzun fonksiyonel çalışma sistemini üst düzeye çıkarır, beyin iletişim ağını onarır.

Vücudunuzdaki iletişim bozukluklarını tekrar çalıştırır. Hafızanız daki ruhsal ve fiziksel algılar artar.

Bioenerji şifa uygulaması vücudunuzun şifa düzeyini uyararak bedenin kendisini tedavi etmesini sağlar.

Hücreler arası iletişimi yeniden sağlar ve hücreleri gençleştirir.

Bioenerji şifa tekniği, vücudunuzu olumlu bir biçimde etkileyerek vücudunuzun psikolojik yeteneklerini ve fiziki fonksiyonel düzeyini geliştirecek, yaşam akımını güçlendirecektir.

Bioenerji uygulaması kökleşen psikolojik ve ruhsal beceri sistemlerini, ayrıca sağlık sorunlarınıza neden olan enerji tıkanmalarınızı çözecektir.

Fizik sisteminizin kullanımına bağlı, yaşama dayanma gücü yıpranmalarına karşın, işlev aksilikleri tekrar sağlıklı düzeye ulaşacaktır.

Vücudunuzu bloke eden enerji sisteminiz organlarınızın iletişim ve çalışma düzeyini olumsuz etkileyerek verimli organlarınızın verim vermesini negatif etkilemektedir.

İlahi kaynaklı bilinçli ve yetenekli bioenerji tedavi sistemi vücudunuzun organlarını tamir ederek işlevsel düzeyini maksimum seviyeye çıkarır.

Vücudun yıpranmış yaşam enerji sistemsel akımına, ilahi evrensel enerji dolaşım tekniğini ellerinizle yansıtarak, organların güç kayıp düzeyini eski gücüne ulaştıracaktır.

Bioenerji uygulaması hiçbir alet ve bitkisel ilaç içermemektedir, zaten böyle bir şeye ihtiyaç yoktur. Tedavi süresi esnasında kişi bioenerji etkilerini hissedecektir.

Denizli Bioenerji Eğitiminin Amacı

Bioenerji eğitimleri ve çalışmaları, öncelikle kişilerin kendi manyetik alanını güçlendirir. Farkındalıklarımızın artması nedeniyle; maddeyi, kendimizi ve başkalarını anlamamız kolaylaşır. İnsanlar, sizin yanınızda kendilerini rahatlamış hissederek huzur bulur ve sizinle zaman geçirmekten zevk alırlar. Konsantrasyon çalışmaları nedeniyle, konuşma kabiliyetiniz ciddi anlamda gelişir ve stres tepkileriniz azalır.

Etrafımızdaki insanların duygusal ve düşünsel değişikliklerini daha kolay fark edebilir, iletişimimizi güçlendirebiliriz. Konuşmalarımızın, fikirlerimizin karşı tarafca daha kolay kabul görmesini ve istediğiniz manipülasyonları daha kolay yapmanızı sağlar.

Var olan parapsikolojik yeteneklerinizi güçlendirir. İçgörünüzü arttırır, sezgilerinizi güçlendirir, duygusal dinginlik ve güçlenme sağlar. Bağışıklık sistemini ciddi anlamda güçlendirerek dayanıklı olmanızı sağlar, hastalıklara yakalanma riskini en aza indirir. Hayatınızda baş etmekte zorluk çektiğiniz sağlık problemlerinde, bile nasıl kolaylıkla üstesinden gelebildiğinizi görebilirsiniz.

Kişiler, tecrübesi ve manyetik gücü oranında, kendisi ve çevresindeki insanların sağlık sorunlarında yardımcı olabilirler. Bioenerjide kullanılan YÖNTEMLERLE insanlara da kolayca yardım edebildiğinizi görebilirsiniz.

En önemlisi ise bu uygulamalarla, bioenerji alanının kesinlikle soyut bir çalışma olmadığını anlayabilir; istediğiniz sürece ve istediğiniz kadar, hayatınızın her aşamasında kolaylıkla kullanabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Denizli Bioenerji Eğitiminin Süresi

Eğitimimiz 3 aşamadan oluşmaktadır.

1.Aşama da Bioenerji eğitim ve uygulamaları

2.Aşama da Bioenerji nin; Kişisel gelişim ve Kuantum düşünce, yönlendirmeli imajinasyon teknikleri ile birlikte kullanılarak holistik (zihinsel, duygusal, ruhsal ve fiziksel)terapiye dönüştürülmesi

3.Aşama da Bioenerjinin ruhsallık, rehber melekler, saf dokunuş, parapsikolojik açılımlar bağlantısı ve ileri düzey şifacılık ve psişik korunma yöntemleri

Bioenerji Şifa Tedavisi Nasıl Uygulanır?

Bioenerji terapilerinde, hiçbir alet, bitkisel ilaç ve başkaca bir enstrüman kullanılmamaktadır. Zira herhangi bir maddeye ihtiyaç yoktur. Önce bioenerjiyi talep eden kişinin adına, izin ve şifa talep edilir. Daha sonra hastanın aurası algılanır. Sırasıyla Ruhsal bedenden fiziki bedene uzanan bir algı başlatılır. Şifa adına gelen seslerin duyulması için, terapinin uygulandığı ortam dış seslere kapalı olması gerekir. Hastanın fiziki duruşu önemli değildir. Uzanma ya da oturma pozisyonu olması fark etmez. Önemli olan hastanın kendisini rahat hissetmesidir. Yaradan kaynaklı doğal evrensel enerji elektrik akımını, el değmeden hastanın vücuduna yayarak hücreler arası iletişimi tekrar sağlamak ve hücreleri onarmak üzere, hastaya doğal şifa istenmektedir. Eğer kişinin hayrına şifa verilecek ise terapist aracı olur ve Yaradan kaynaklı şifa enerjisini kişiye elçi olarak ulaştırır. Bu terapinin uygulama süresi kişiye ve probleme göre değişmektedir. Terapi sürelerini önceden kestirmek zordur. Şifa kanalının kişiye ne kadar akacağına bağlıdır.

Reiki ve Bioenerji Arasındaki Fark Nedir?

Sayısını bilemediğimiz kadar enerji kanalları vardır. Hepsi aynı frekans ve yoğunluktadır. Evrende her birinin işlevi aynıdır. Spektrumun en alt ucu dünyamız (bize göre) en üstteki uçtan sürekli beslenir. Bu kanallarda çok farklı enerjilerle beslenmektedir. Bunda beyin programımız en önemli faktördür. Kanal seçimini bilinçli veya bilinçsiz biz yapmaktayız.

Bilinç düzeyimiz, düşünce gücümüz seçme kriterlerimizdendir. Bazen de özel tekniklerle bu seçimi yönlendiririz. Enerji çalışmaları ve ibadetlerden amaç budur. Ama olumsuz duygu ve düşüncelerin getirisi olumsuz hallerde "öfke, kin, kıskançlık, vehim" olumsuz kanallardan çokça benzer enerji çeker daha da olumsuzlaşırız. Popüler tabirle "negatif yükleniriz".

Hangi enerji frekansında isek evrende ona kanal oluruz. Enerji çalışmalarından biri olan reiki evrendeki sayısız kanallardan biri olan saf, süptil arındırıcı bir enerji kanalıdır. Tarihin ilk çağlarından beri kadim uygarlıklarca değişik isimlerle kullanılıyordu. Usui son çağda bunu herkesin kullanabileceği bir metodu geliştirerek uygulamaya sokmuştur. Reiki herkesin doğru bir eğitimle! Öğrenebileceği, uygulayabileceği bir enerji çalışmasıdır.

Kanal olan kişi bu saf enerjiden yaralanıp arınma (bedensel, ruhsal, zihinsel) ve güçlenme yapabilir. Kendi enerji Kalitesinin yapması için sınırı yoktur. Hasta, yaşlı herkes yapabilir. Negatif blokajları açıp sistemi düzgün hale getirdiği için faydalıdır. ***

Bioenerji terapileri şekilde aynı görünse de, uygulama çok farklıdır. Bioenerji terapistinin enerji düzeyi çok yüksek ve kaliteli olmalıdır. Sorunu tespit edecek algılamaya "titreşim kalitesine" vakıf olmalıdır. O titreşimi düzeltecek kanala bağlanabilmeli, aktarabilmelidir. Bir terapi esnasında, besleyici, koruyucu, açıcı, güçlendirici hatta kesici enerjiye bile kanal olabilir. Reiki gibi tek kanalla çalışmaz. Hastalıklı hücreyi gördüğü bir bölgeye besleyici, güçlendirici enerjiyi kullanmaz, kesici enerjiyi kullanır ve bu enerji kanalını kapatır. Beslenmeyen bölümdeki hastalıklı hücre (hastalık) zamanla kendini yok eder. Hastalıklı bölgeye farklı enerji yüklenir.

Bioenerji uzmanı bir orkestra şefi gibi her bölgeyi ayrı ama bütünde ortak tına getirir. Her birinin komutu ayrıdır. Bioenerji uzmanı hasta ile evrensel enerji arasında hassas bir antendir. Algıladığı titreşime uygun olan kanala kanal olur. Bunu da kendi titreşimlerini ayarlayarak yapar. Rastgele bir sağaltma, arınma değildir.

Seans boyunca nötr ve hasta ile rezone durumunda kalır. Seans boyunca pek çok kanalla bağlantı kurar. Kendisi hasta, "ruhsal, zihinsel, bedensel" sorunlu ise bunu yapamaz. Daima saf enerjide olmalıdır. Kirli kanaldan kirli enerji akar. Su bile geçtiği borunun kalitesince su verir. Kirli, paslı, tıkanık borudan gelen su kalitesi gibi, aktarıcının da kanal olma kalitesi önemlidir. Bioenerji uzmanının özel yaşamı bile önemli sınırlıdır.

Denizli Bioenerji Eğitimini Kimler Katılabilir

Tıp Doktorları, Sağlık Görevlileri, Fizik Tedavi Uzmanları, Psikologlar, Yaşam Koçları, Reiki uygulayıcıları, hipnotistler, Güzellik Uzmanları, Diyetisyenler, Şifa pratisyeni olmak, ailesine ve çevresine şifa vermek isteyenler ve bioenerji şifacılığına gönülden ilgi duyan, geliştirmek ve ileri düzeylere ulaşmak isteyen, hem kendisinin hem insanların daha sağlıklı ve huzurlu yaşamalarına katkıda bulunmayı insani vazife olarak hisseden herkes katılabilir

Denizli Bioenerji Eğitiminin Süreci

1.Aşama: Farkındalık aşamasıdır. Mevcut durumu fark edip, öğreneceklerinizle tanıştığınız aşamadır.

2.Aşama: Veri toplama aşamasıdır. Okunacak dokümanlar ve anlatılanlardan ihtiyaç duyulan verilerin toplandığı aşamadır.

3.Aşama: Verilerin içselleştirilmesi aşamasıdır. Bu aşamada toplanan verilerin uygulamaya yetecek hale gelmesi için Advanced Master koçları ile karşılıklı yaptıkları sorgulama aşamasıdır.

4.Aşama: Yansıtma aşamasıdır. Advanced Master koçlar ile birlikte yapılan uygulama seanslarıdır.

5.Aşama: Değerlendirme aşamasıdır. Advanced Master koçlar tarafından programın değerlendirmesi yapılarak yetkinlik için sertifika alabilmeye yeterliliği değerlendirilir.

6.Aşama: Uygulama aşamasıdır. Bu çalışmanın sertifika ön koşulu katılımcıların aldıkları eğitim sonrasında 300 saat koçluk uygulamasını belgelemeleridir.

7.Aşama; Tasarım aşamasıdır. Kurumsal çalışmalar yapacaklar için iş modeli tasarım ve desteği yapılır. Bireysel çalışanlara vaka destek yardımı yapılır.

8.Aşama: Çözüm ortaklığı aşamasıdır. Koç mesleki faaliyetlerine başladıktan sonra üyelik sistemi sayesinde program tasarımı/ denetimi/ sertifika konularında sürekli çözüm ortaklığıdır.

Denizli Bioenerji Eğitiminin Yöneticileri

Saygın Coaching & Consulting bünyesindeki hızlı okuma eğitmenleri, hayatın hızına nasıl yetişileceği ve sınırsız bilgi edinme becerimizi açığa çıkarmayı en iyi şekilde tasarlayabilen profesyonellerdir. nasıl daha etkin ve etkileşimli olunabileceği sorusundan yola çıkarak, yepyeni bir yöntemle Türk eğitim dünyasında bütünsel yaklaşım danışmanlığını uygulamaktadır.

Saygın Coaching & Consulting tarafından tasarlanan anlayarak hızlı okuma programı okumasını en etkin şekilde biçimlendirmek isteyen herkes için idealdir. Bireyin bedensel, zihinsel, sosyal ve ruhsal yönden analizi yapılarak ihtiyaçları saptanmaktadır. Bu çalışmalar Kişisel ve Kurumsal Gelişim Uzmanı Önder ERGİN genel direktörlüğünde yürütülmektedir. Ekipte, bireyin gerçek potansiyeliyle buluşmasında etkin rol oynayan performans ve zihinsel gelişim teknikleri konusunda uzmanları da bulunmaktadır.


Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

Bioenerji Eğitimi eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir Bioenerji Eğitimi için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz

İzmir Bioenerji Eğitimi için 0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz

Denizli Bioenerji Eğitimi için 0 (258) 213 0 999- 0 (532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz

Antalya Bioenerji Eğitimi için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya Anlayarak Hızlı Okuma Kurslarını tıklayabilirsiniz.

Muğla Bioenerji Eğitimi için 0(252) 213 00 98 - 0 (532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz
Denizli bioenerji, bioenerji Denizli, Bioenerji Eğitimi Denizli, Denizli Bioenerji Eğitimi, Denizli Bioenerji kursları, Bioenerji kursları Denizli, Bioenerji uzmanı Denizli, Denizli Bioenerji uzmanı, Denizli Bioenerji Sertifikası, Bioenerji Eğitmeni Denizli, Denizli bioenerji ile tedavi, bioenerji ile tedavi Denizli ve bioenerji ile ilgili tüm bilgileri buradan takip edebilirisiniz.


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Son Dakika Denizli Haberleri creeper123 0 39 07-02-2018, Saat: 17:54
Son Yorum: creeper123
  İzmir Koçluk Eğitimi sayginnlp 0 49 21-01-2018, Saat: 17:25
Son Yorum: sayginnlp
  İzmir Koçluk Eğitimi sayginnlp 0 34 19-01-2018, Saat: 19:37
Son Yorum: sayginnlp
  Akupunktur Eğitimi tragedya27 0 28 03-01-2018, Saat: 22:22
Son Yorum: tragedya27
  İzmir Koçluk Eğitimi sayginnlp 0 63 19-11-2017, Saat: 18:21
Son Yorum: sayginnlp

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi


Türkçe Çeviri MyBB, Kodlayanlar MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
Yukarı Fırlat