Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Doğum Günü ve Parti Organizasyonları
#1
farukmetin.png
Günümüzde partilerin ya da kutlamaların en dikkat çeken süsleme malzemesi folyo balonlardır. Kocaman ve parlak olması nedeniyle tercih edilmektedir. Bu balonlar olmadan bir parti yapılmamaktadır. Hazırlanan konsepte göre gümüş veya gold renkli folyo balonlar kullanılmaktadır.
Folyo balonlar çok tercih edilmesi nedeniyle satıcısının büyük kar yaptığı süsleme malzemelerinden biridir. Maliyeti fazla olmamasına rağmen satışı biraz pahalı olabilmektedir. Folyo balonlar kişiye özel harf ve rakamlarda olduğu için satıcıların kar paylarını fazlaca ortaya koymaları söz konusudur. Bu balonlar alınırken ya helyum gazı ile birlikte satın alınmalı ya da aldığınız yerde şişirilmelidir. Zaten parti için o kadar masraf yapmışken bu balonlara da o kadar para vermek biraz fazla maliyetli gelebilir. En ucuz folyo balonlar için ise önce internette ki güvenilir satış sayfalarına göz atmakta fazda vardır. İnternet alışverişlerinde birçok seçenek bir arada olduğu için aranılan ürünü farklı alternatifle bulabilmek mümkündür. Ama bu tür alışverişlerde sitenin güvenli olmasına çok dikkat etmek gerekmektedir. Siz 70 cm folyo balon beklerken 10 cm renkli balonla karşı karşıya kalabilirsiniz.
En ucuz folyo balonlar için sadece internetten değil böyle süsleme malzemelerinin satıldığı yerlere de gidilip araştırma yapılabilir. Böylelikle hazırlayacağınız parti de eğlenirken, aklınızda ne kadar çok para harcadığınız olmaz ve gönül rahatlığı ile eğlenip tadını çıkarabilirsiniz.
Harf folyo balon genellikle özel bir isim için kullanabileceği gibi bir kelimeyi tamamlamak için de kullanılabilir. Genellikle özel bir kutlama, etkinlik, yaş günü, mağaza süslemeleri ve fotoğraf çekimleri için kullanılabilir. Folyo balonların çok çeşitli kullanım alanları olduğu gibi folyo balonlar çok farklı çeşitlerdedir. Bu nedenle her yaş ve her kutlama ve etkinlik için kullanılabilir. Folyo balonlar bu nedenle sıklıkla kullanılmakta ve her yerde bu balonlardan yapılan süslemeleri görmekteyiz. Folyo balonları son zamanlarda mağaza vitrinlerinde de kullanılmaktadır. Özellikle yeni yıla girdiğimiz şu günlerde yeni yıl mesajları için kullanılmaktadır.
Harf folyo balon kullanım alanı çok çeşitli bir folyo balondur. Bunun yanında kişiye özel yapılan kutlamalarda ve bir kelimeyi tamamlamak için yapılan kutlamalarda da kullanılabilir. Folyo balonları şişirilmiş bir şekilde satın alabileceğiniz gibi satın aldıktan sonrada şişirerek kullanabilirsiniz. Folyo balonlar genellikle helyum gazı kullanılarak şişirilmektedir. Bu nedenle bu balonlar uçan balon olarak da bilinir. Folyo balonları helyum gazı yerine normal hava basarak da şişirebilirsiniz. Balonların altında süslemeyi bozmayacak şekilde sibopları bulunmaktadır. Buradan folyo balonlara hava vereceğiiz gibi buradan da havasını boşaltabilirsiniz. Folyo balonları etkinliğiniz yaptıktan sonrada uzun bir müddet saklayabilirsiniz. Bunun için folyo balonların altında bulunan hava siboplarını kaldırmanız ve içindeki havayı boşaltmanız yeterli olacaktır.
Çocuklar için yapılan doğum günü partilerinde kullanılması mümkün olan rakam folyo balon 6. Yaş günü kutlamaları için çok anlamlı olacaktır. özellikle doğum günler, yıl dönümleri ve yılbaşı için yapılacak kutlama ve etkinliklerde yapılacak süslemelerde kullanılan harf ve rakam folyo balonlar güzel süsleme malzemeleridir. Folyo balonları artık sıklıkla her yerde görmekteyiz. Bunun sebebi folyo balonlarla yapılacak süslemelerin diğer süslemelere göre çok daha şık durmasıdır. Ayrıca folyo balonlar daha uzun süre kullanımı olan bir süsleme aracıdır. Diğer süsleme balonlarından daha uzuzn ömürlü oldukları için folyo balonları uzun bir müdder saklayabilir ve bir başka etkinlik için kullanabilirsiniz.
Sahibi olduğum sitelerden bazıları aşağıdaki gibidir.

https://www.zbayan.com/
http://ohaucuz.com/
http://xn--editr-mua.net/


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Muhafazakâr Düğün Organizasyonları hilalorganizasyon.com bazkriz 0 51 19-06-2018, Saat: 15:00
Son Yorum: bazkriz
  Anneler Günü Hediyeleri Superisi 0 65 27-04-2018, Saat: 17:16
Son Yorum: Superisi
  Doğum Günü Videosu tefsir 0 86 12-03-2018, Saat: 00:05
Son Yorum: tefsir
  Sevgililer Günü Hediyesi Barok Diamond'da toros 0 98 26-01-2018, Saat: 17:35
Son Yorum: toros
  Düğün Organizasyonları mesut78 0 109 16-01-2018, Saat: 23:19
Son Yorum: mesut78

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi


Türkçe Çeviri MyBB, Kodlayanlar MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
Yukarı Fırlat