Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elpars Rent a car
#1
Antalya ekonomisi kocaman ölçüde endüstri , ticaret , hizmet sektörü , eriştirme ve zirai faaliyetlere dayalıdır . Antalya 'nın ekonomisinde mühim yer tutan hizmet sektörününde Antalya rent a car şirketi Profesyonel sahip alana geldiği 280 arabasıyla Kdv katkısı olarak ekonomiye epeyce katkısı vardır . Aynı zamanda araçlarının sıfır oluşu , ücretlerinin düşük olması ve kalifiye hizmet sunmasından ötürü ilde mühim bir yere sahiptir . Profesyonel araba kiralık otomobil pazarına karşı analiz eder sunan , ayrıyeten öbür şehirlerdeki çözüm ortaklarından ötürü erişim kolaylıkları oluşturarak müşterilerine huzurlu yolculuk ve düşük maliyet yaratan yüksek kalitesi ile uygun ücretlerden Antalya hava meydanı otomobil kiralama isteği olanlara kocaman avantajlar sağlamaktadır .

Taşıma ve minübüs kiralama hizmeti dahilinde toplamında 340 tane etkin arabasıyla Antalya hava meydanı içerisindeki şirketlerin tahmini üçte bir tanesini oluşturmaktadır . Şehirde yer alan öbür Antalya rent a car şirketlerinden çeşitli olarak , yalnızca il dışından ve yurt dışından bölgeye gezi gerçekleştirmiş bireylere veyahut işletmelere çözüm sunmaktadır . Antalya ın önce ve bir olarak , bütün elemanlarini öğrenim kalitesinden geçiren ve her ay itinalı mülakatlar ve anketlerle hizmet sistemini güçlendiren , hem de arabalarının bakımlarını 28 noktada muayene ettiren bir Antalya araba kiralama şirketi ünvanını elinde bulundurmaktadır . Katıldıkları toplumsal sorumluluk çerçevesinde , kente alana gelen katkıları dolayısıyla 34 tane bağımsız denetim birliğinden pekçok kez , otomabillerinin kiralanma esnasından müşteriye servis edilmesine civarı verdikleri hizmetlerden ötürü ödüllendirilmiştir .

Antalya otomobil kiralama şirketinin
şehire katkıda bulunmak amaçlı tertip ettiği kutlamalar ? Şehirdeki etkinliklerin geliştirilmesi ve böylece Antalya Ülkede güzel bir şehir haline gelmesi için Profesyonel rent a car pekçok mühim kuruluşa aza olmuştur . Antalya otomobil kiralama pazarında bulunanlara liderlik etme vizyonunu en güzel biçimde mahaline getiren , ve camianın büyümesi ve geliştirilmesi konusunda önderlik eden
vizyona sahiptir . Beynelmilel organizasyonlarda fuarlar , kongreler , festivaller ili olma yolunda süratle ilerleyen Antalya yolunuz düşerse sizlerde Profesyonel rent a car tarafından sağlam bir biçimde arabalarınızı kiralayabilirsiniz .

http://www.elparsrentacar.com

http://www.elparstransfer.com


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Samsun Rent A Car Hizmetleri bunge 0 64 14-02-2018, Saat: 16:07
Son Yorum: bunge
  Konya Rent A Car mesut78 0 78 16-11-2017, Saat: 13:27
Son Yorum: mesut78
  North Cyprus Rent A Car seocum 0 104 14-10-2017, Saat: 15:45
Son Yorum: seocum
  Dervish Rent A Car mesut78 0 140 09-10-2017, Saat: 12:47
Son Yorum: mesut78
  OVD Rent A Car mesut78 0 109 15-09-2017, Saat: 22:59
Son Yorum: mesut78

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi


Türkçe Çeviri MyBB, Kodlayanlar MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
Yukarı Fırlat