Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Estetik Merkezi İstanbul
#1
Estetik algısı her geçen yıl değişmekte ve moda olan birçok faktör de zaman içerisinde değişmektedir. Genel hatlarda insanların estetik algılarında farklılık görünse de ortak olarak algılanan estetik anlayışı bireyin mutsuz olduğu görünüşünü değiştirmesine yöneliktir.

Estetik operasyonlar tıbbı kaygıları da içinde barındıran ve tıbbı sorunlarında çözümlenmesinde kullanılan plastik ve estetik cerrahi operasyonlarının tümünü kapsamaktadır. Bu alanda yapılan operasyonlara da genel olarak Estetik Operasyon denilmektedir.

barsan_health_logo.png

Estetik operasyonların ülkemizde ki merkezi İstanbul'dur. Estetik Merkezi İstanbul olarak belirlenmesinde ki faktörler eğitimden, İstanbul'un coğrafi konumuna kadar bir çok etki mevcuttur.

İstanbul'da yer alan özel ve devlet üniversitelerinde verilen eğitim ve alınan eğitimin halkın çok büyük bir kesiminde uygulanabilmesi oldukça önemlidir. Teori ve pratiğin kolaylıkla birleştirilebilmesi doktorların tecrübesinin artmasını sağlamış ve operasyon başarısını arttırmıştır. Bu nedenle de farklı ülkelerden dahi İstanbul'u estetik merkezi haline gelmiştir.

Buna ek olarak Türkiye'de ilk kez İstanbul Üniversitesinde Estetik ve Plastik Cerrahi kürsüsünün de kurulması İstanbul'un diğer illere göre öncelikli olarak bu alana adım atmasına neden olmuştur. İstanbul'un estetik merkezi olmasında etki olan faktörlerden biri de İstanbul'un coğrafi konumudur. Avrupa'ya bağlanan önemli bir geçiş noktası olan İstanbul, bulunduğu konumdan dolayı yüzyıllar boyunca farklı medeniyetlere ev sahipliği yaparak kültür ve sanatın kalbi niteliğini kazanmıştır.

Sanatsal bakış açısından dahi estetik hayatımızın her alanında olması bireylerinde kendi vücutlarındaki estetik algısını değişmesinde büyük etkisi olmuştur ve estetik operasyonlara olan ilgi oldukça artmıştır. Bütün bunlar bir araya geldiğinde ise Estetik Merkezi İstanbul olarak belirlenmiştir.

İstanbul'da saç ekimi, meme büyütme, burun estetiği, sakal ekimi, kulak estetiği, gözkapağı estetiği, karın germe gibi birçok farklı estetik operasyon gerçekleştirilmektedir. Estetik operasyonlar hastanelerde ve özel sağlık kuruluşlarında plastik ve estetik kliniklerinde gerçekleştirilebilmektedir. Operasyon sonrasında başarının yüksek olması operasyonu gerçekleştirildiğiniz yer kadar doktorunuzun yeteneğine de bağlıdır. Operasyon sonrasında oluşabilecek endikasyonların en aza indirilmesi açısından doktorunuz ve ekibi ciddi önem arz etmektedir.

Bu noktada ise Barşan Health olarak bizler devreye giriyor ve sizlerin en iyi hizmeti alması için çalışıyoruz. Sağlık turizminde öncü olan firmamız sizinle konuşarak bütçenize ve istediğiniz operasyona göre kriterleri belirliyor ve operasyon öncesinde ve sonrasında da sizleri yalnız bırakmıyoruz. İstanbul dışından hatta yurt dışından dahi Estetik Merkezi İstanbul'da istediğiniz operasyonu geçirmeniz çağrı merkezi aracılığı ile veya mail yoluyla bize ulaşabilirsiniz.

Barşan Health Turizm olarak sizlerin mutluluğu için Estetik Merkezi İstanbul olarak verdiğimiz hizmetler hakkında ayrıntılı bilgiyi web sitemizden bulabilirsiniz.


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  istanbul evden eve nakliyat, evden eve nakliyat, şehirlerarası nakliyat kavazaki 0 7 Dün, Saat: 00:38
Son Yorum: kavazaki
  İstanbul Koltuk Yıkama mesut78 0 11 19-04-2017, Saat: 00:07
Son Yorum: mesut78
  İlhan Serdaroğlu - Saç Ekimi İstanbul osman75 0 13 15-04-2017, Saat: 20:14
Son Yorum: osman75
  Şeffaf Plak İle Estetik Dişler resthit 0 14 14-04-2017, Saat: 22:56
Son Yorum: resthit
  Bursa tüp bebek merkezi nullsix 0 22 24-03-2017, Saat: 17:14
Son Yorum: nullsix

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi


Türkçe Çeviri MyBB, Kodlayanlar MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
Yukarı Fırlat