Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ikinci el mobilya alanlar
#1
Gelişen ekonomi ile kişilerin alım güçlerinde ki artış ile birlikte, yeni mal ve hizmet alımlarına yönelmekte ve günümüz teknolojisinin getirdikleriyle birlikte her gün piyasaya yeni bir ürünün ve hizmetin çıkması piyasayı devamlı canlı tutmakta. Piyasadaki bu canlılık mal ve hizmetlere talebi arttırıyor. Artan talep doğrusunda firmalar tarafından aynı şekilde arzından arttırılmasıyla karşılık buluyor. Kişiler aldıkları ürünleri kullanım süresi dolmadan yeni ürünlere yöneliyorlar ve piyasa da yeni bir olgu oluşuyor bu olgunun adına ise ikinci el eşya alım satımı. Sezgin Spot yılların verdiği tecrübe ve pazarcılık anlayışı ile bu piyasanın en büyük firmalarından bir tanesi. Hem ürünler üzerinde fiyat belirlemesi hem de oluşturduğu pazara değer vererek bu pazar üzerinde söz sahibi olduğunu göstermesi Sezgin Spot’u diğer firmalardan ayırıyor.

İkinci El Eşya pazarı deyince genellikle düşük bütçelerinin döndüğü ve daha çok eski kullanılma ömrü tamamlanmış ürünlerin yer aldığı bir pazar akıllara geliyor, ancak; bu yapılan tanım aslında yanlış bir tanımdır. Doğru tanımı ise; İkinci El Eşya, kullanıcılar tarafından yenisi alınmış veya eskisinin kullanım ömrü bitmeden takas yoluna gidilerek ikinci ürün ile değişimidir. Eşya eski değildir ama herkesinde takip ettiği daha iyi ve yenisinin çıkmasıyla onu satıp ya da değiştirerek yeni ürün alınması. İşte bu gibi durumlarda ikinci el pazarı oluşur. Bu pazarın fiyat ve hizmet karşılığında en iyi derecede veren ve yıllardan beri bu alanda hizmetini sürdüren Sezgin Spot’tur.

Sezgin Spot’ta tüm elektrik ve elektronik eşyaları başta olmak üzere eviniz için gerekli, İkinci El ama eski olmayan tüm ürünleri bulabilirsiniz. Sezgin Spot en fazla yoğunlaştığı bölüm ise ikinci el mobilya alanlar kategorisidir. Bu ürünlerin hem alımını hem de satımını gerçekleştiren Sezgin Spot, uygun fiyat- kaliteli ürün hizmet anlayışıyla her geçen gün sizlere hizmet için daha da fazla büyümekte. Siz yeni bir ürün aldığınız zaman evinizdeki ürünü nerede satacağımı düşünmeden Sezgin Spot ile iletişime geçerek ürünlerinizi piyasaya fiyatı olarak değil, sizin gözünüzdeki ürünün değerini size sunan bir hizmet anlayışı sürdürmekte.


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İkinci Eviniz Ofisiniz microoffice.com.tr bazkriz 0 16 12-06-2018, Saat: 18:42
Son Yorum: bazkriz
  Ankara Mobilya Mağazaları hayriks 0 23 03-06-2018, Saat: 22:11
Son Yorum: hayriks
  Mobilya Superisi 0 19 26-05-2018, Saat: 14:27
Son Yorum: Superisi
  Mobilya Superisi 0 24 26-05-2018, Saat: 14:25
Son Yorum: Superisi
  İnegöl Mobilya nullsix 0 31 29-04-2018, Saat: 17:00
Son Yorum: nullsix

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi


Türkçe Çeviri MyBB, Kodlayanlar MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
Yukarı Fırlat