Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İngiltere vizesi 2016
#1
logo.png

İngiltere vizesi 2016

İngiltere vizesi Her çeşit pasaport sahipleri İngiltere seyehatı için ingiltere vize başvurusu uygulamasına tabidir. İngiltere vizesi ilk başvurularında daha önceden schangen vizesi yoksa red verme ihtimali yüksek bir ülkedir. ingiltere vizesi Başvuran kişinin çalışma durumuna göre hazırlanan evrakları tarafımıza iletildiği takdirde ingiltere vize başvurusu onlıne form tarafımızca hazırlanıp ingiltere vize randevu tarihi belirlenir. ingiltere vizesi Randevü günü kişi şahsi başvuru yapıp parmak izi verecektir . ingiltere vizesi İşlem süresi başvurudan sonra 7 iş günüdür.

ingiltere vizesi Davetiyeli başvurularda gönderen kişi elyazısı ile adres ve telefon numarası ,İngiltere de kalma sebebini gösteren kartın fotoğrafını göndermesi yeterli olacaktır.Ayrıca ingiltere vizesi gelecek kişinin kalış süresi de belirtilmelidir.ingiltere vize başvurusu 6 aylık başvuru 250 dolar 2 yıllık başvuru 680 dolar 5 yıllık başvuru 1200 dolar 10 yıllık başvuru 1450 dolar şeklinde ücretlenmiştir.ingiltere vizesi Başvuru İstanbul,Ankara,İzmir,Antep, Bursa ve adanada dan yapılabilir.ingiltere vizesi almak için Varsa eski pasaportlar ve vizeler sunmak faydalıdır.İngiltere vize işlem süresini kısaltmak adına express işlem uygulaması yapmaktadır.170 Gbp karşılığında işlem süresi 3 güne inmektedir.

ingiltere vizesi Red alma durmunda tekrar başvuru yapabilirsiniz.Önemli olan var olan durumunuz da değişiklik olmasıdır.ingiltere Turistik vize başvurularda otel uçak rezarvasyonları tarafımızdan yapılacaktır.

Şirketimiz tüm bu işlemleri yapmakta tam yetkilidir.

ingiltere vizesi En kısa 6 ay süre ile verilen ingiltere turist vizesi, daha sonraki başvurularda bir, iki ya da 5 yıllık süre ile de verilmektedir.
ingiltere vize başvurusunda İngiltere`de birini ziyaret edecekseniz ve özellikle bu kişi ziyaret masraflarınızı ve konaklamanızı karşılıyorsa bir davetiye mektubu veya kefil olduğuna dair bir mektup gerekmektedir. ingiltere vizesi için Bir mektup sunmadığınız taktirde işlemlerinizde gecikme veya başvurunuzun reddedilmesi söz konusu olabilir. İş amaçlı, bir şirketi ziyarete gidiyorsanız, ziyaret edeceğiniz şirketten gidiş nedeninizi açıklayan bir mektup sunmanız gerekmektedir
ingiltere vizesi Schengen vizesinden ayrı olup farklı başvuru gerektirmektedir.
ingiltere Vizesi için şahsen başvuru gerekmektedir.
ingiltere vizesi Onlıne olarak form doldurmak gereklidir.
ingiltere vizesi 6 ay turıstık vize işlemi 250 dolar,2 yıllık 680 dolar,5 yıllık 1200 dolar,10 yıllık 1450 dolardır.

ingiltere vizesi Gerekli evraklar tarafımıza ulaşdıktan sonra form dolumu yapılır,randevu alınır.Randevu ya şahsen İştirakdan sonra 7 iş gününde sonuçlanır.
ingiltere vize başvurusu İstanbul,Ankara,Antep,İzmirden,Bursave Adanadan yapılabilir.
ingiltere vizesi Davetiye mektubu için belli bir kalıp yoktur. Sponsorunuzun kendi cümleleriyle davetiye mektubunu yazması gerekmektedir. Mektubun davet edilen kişiye yazılması, gidiş nedeni, ne kadar kalınacağı, ve mektubu imzalayan kişi ve/veya müracaatçıyı davet eden kişi ile müracaatçının arasında ki yakınlık derecesinin de belirtilmesi gereklidir. Bu mektupların noter taktikli olması gerekli değildir.
ingiltere vizesi Davetiyede kişinin neden davet edildiği, kim tarafından davet edildiği, ne kadar ve nerede konaklayacağı açıkça belirtilmesi gerekmektedir.
ingiltere vizesi Eski pasaportlarınızı sunmanız faydalıdır. Daha önceki pasaportunuzda vizeler ve başka ülkelere giriş çıkışlarınız bulunuyorsa ( Örneğin, İngiltere, Schengen, ABD gibi) vize alma olasılığınız yükselecektir.
ingiltere vize başvurusu Red almanız durumunda İstediğiniz zaman tekrar başvuru yapabilirsiniz. ingiltere vizesi Başvurunuz, o an içinde bulunduğunuz koşullar dahilinde değerlendirilecektir. Ancak son reddinizden bu yana durumunuzda kayda değer bir değişiklik yok ise veya daha önceki ret mektubunuzda belirtilen nedenleri açıklayamıyorsanız, tekrardan reddedilebileceğinizi dikkate alınız. Daha önceden reddedilmiş olmanız, daha sonra yapacağınız başvurunun da reddedileceği anlamına gelmez.
ingiltere vizesi Turistik başvurularda otel uçak rezervasyonunuz tarafımızca yapılacaktır.
ingiltere vizesi için daha detaylı bilgi için lütfen www.globalvize.net/ingiltere-vizesi adresini ziyaret ediniz.

globalvize.net


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Rusya Vizesi nullsix 0 56 27-02-2018, Saat: 17:28
Son Yorum: nullsix
  İspanya vizesi toros 0 57 14-02-2018, Saat: 18:54
Son Yorum: toros
  Ankara Antlaşması Vizesi ile İngiltere'de İşinizi Kurun nullsix 0 128 18-10-2017, Saat: 17:27
Son Yorum: nullsix
  İngiltere Eğitim İsteyenlere Studyin-uk Önerilir bunge 0 141 19-08-2017, Saat: 14:36
Son Yorum: bunge
  Rusya Vizesi Alma cetingur 0 194 14-07-2017, Saat: 21:55
Son Yorum: cetingur

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi


Türkçe Çeviri MyBB, Kodlayanlar MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
Yukarı Fırlat