Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İzmir Scio
#1
Scio insanlardaki sağlıksal sorunları bulan, teşhis ve tedavide yardımcı olan ileri teknoloji tıbbi bir cihazdır.

Scio ile 4 dakikada insan vücudu taranabilmekte ve birçok sağlık sorunu, tedavi yöntemleri ortaya çıkabilmektedir.

Scio hastanın bilinciyle, bilinçaltıyla ve vücuttaki enerji dağılımıyla ilgilenerek hastalıklara karşı çözüm sunmaktadır.

SCIO cihazı hastalık nedenini bulmakla birlikte hastanın bedeni ile tamamen uyumlu olan dengelemeyi de (enerjetik veya doğal olarak) sağlamaktadır.
Cihaz vücuda binlerce frekans salıp biofeedback, bioresonans, kuantum, homeopati yöntemlerini kullanarak hastayı tüm yönü ile tanıyıp hastalıkları tespit etmekte ve oluşabilecek hastalıklara karşı hekime yardımcı olmaktadır.

SCIO Sisteminin Çalışma Prensipleri

NASA’lı bilim adamları tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiş olan bu sistem kuantum fiziğinin, enerji ve tıbbın bilgilerine dayanmaktadır ve fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal açıdan sağlığınızın olabilecek en üst düzey şartlarını yakalamanıza yardımcı olur.

Biofeedback (biyolojik geri bildirim) ve biyorezonansı bir araya getiren Kuantum Biofeedback sistemi, bedenin kendini iyileştirme kapasitesini uyararak, tamamen doğal ve enerjisel yöntemlerle harekete geçirir.

Kuantum Biofeedback sistemi, FDA (U.S. Food and Drug Administration – Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi) tarafından onaylanmıştır. Oldukça hassas ve tamamıyla güvenli bir sistem olan QXCI sisteminin en son hali ve dünyada birçok ülkede EPFX olarak kabul görmüştür.

Royal Raymond Rife 1920'li yıllarda temellerini attı bu sistemin. Rife, virüsleri canlı olarak gözlemleyebilen ilk bilim adamı. Rife kendi geliştirdiği mikroskobu ve polarize bir ışık ile bu gözlemleri yapmaya başladı ve bir gün gözlemlediği virüsün aniden parçalandığını ve öldüğünü fark etti. Bunun nedenini araştırdığında, kullandığı polarize ışığın frekansı ile virüsün yaşam frekansının tuttuğunu fark etti. Daha sonra virüs, bakteri, mantar ve benzeri patojenlerin öldüğü frekansları bulmaya başladı.

Kanseri, ‘BX virüsü’ olarak tanımladı ve o dönem dünyada büyük ilgi uyandırdı, gazetelerde manşetlerde yer aldı. Tabii ilgi artınca çalışmalarını hızlandırdı, başka bilim adamlarının da katkılarıyla Kaliforniya Pasadena'da bir klinik kurdu. 16 Kanserli hastanın 14'ü tamamen iyileşti. Dönemin ilaç tröstleri Rife'in çalışmalarını engelledi. Fakat, bu çalışma bilim adamlarının hep merak konusu oldu ve el altından bu araştırmalara devam edildi. Böylece zaman içinde Rife jeneratörleri ve biorezonans cihazları gibi çeşitli cihazlar ortaya çıktı.

Magnetik rezonans, doku ve organların içindeki DNA düzeyinde etki ederek, sinir sistemi, kalp damar sistemi, kemik, sindirim gibi akut veya kronik rahatsızlıkları daha çok erken safhasında saptayabilmektedir.

Magnetik rezonans yardımıyla bedenin genel iyilik durumu ve olası riskleri, genetik yatkınlığa göre tespit etmektedir. İlaçların yan etkilerini azaltmaktadır. Magnetik rezonans ve bitkisel terapi, alopatik tıp terapisi gibi diğer terapi yöntemleri ile birlikte yapılabilmektedir. Kullanılan kimyasal ilaçların yan etkilerini azaltması büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Kuantum Biofeedback cihazı, biorezonans, biofeedback, stres azaltma, Rife frekansları, homeopati, NLP, elektro-akupunktur..vs ile kuantum fiziğinin harmanlandığı, doğu ile batının felsefe ve tekniklerini birleştiren 72 modalitede 200’den fazla biofeedback terapisi ile dünyanın en geniş kapsamlı ve hassas biofeedback enerji dengeleme ve uyumlanma sistemidir.

Tüm fiziksel ve ruhsal dengesizlikler önce kişinin enerji sisteminde başlar. Vücudumuzdaki her bir organ kendi enerjisiyle titreşir. Bu titreşim enerjisi toksinler, mikroorganizmalar vs. sonucu bozulduğunda organ fonksiyonlarını kaybetmeye başlar. Titreşim veya enerji terapi, hücresel düzeyde her organın kendi titreşim frekanslarını düzene koyarak çalışır ve böylece organ dengelenmeye, yenilenmeye ve iyileşmeye başlar.

Kuantum Biofeedback cihazı vücudu 12000 farklı frekansta, bir anti-virüs programının bilgisayarı taradığı gibi tarar. Saniyenin 1/1000’i hızında çalışır ve vücudun bu frekanslara verdiği cevapları alır, normal değerler ile karşılaştırır, yanıtlarını derecelendirir, vücuttaki akut ve kronik dengesizlikleri belirler.

Organlarınızdan gelen enerjik yanıt, olması gereken enerjisel frekansa ulaşıncaya kadar, sistem özgün frekansı ile organları beslemeye devam edecektir. Vücudumuzun birçok bölgesi terapi sonrasında doğal frekansında titreştiği zaman, kendini iyileştirmek için daha yüksek enerjisel frekansa sahip olur.

Kuantum Biofeedback cihazı’nın test sonucunda verdiği bilgiler, standart tıbbi testlerin (laboratuar testleri, radyolojik tetkikler) sağladığı bilgilerden farklıdır. Sağlığınızı bütünsel olarak ele alarak bir yaklaşım sunmak için fiziksel, duygusal, psikolojik, toplumsal ve çevresel açılardan inceler.
Kuantum Biofeedback cihazı, kişinin vücudunu aynen bir bilgisayardaki virüs tarama programı gibi baştan aşağı tarar. Her türlü zayıflığı ve dengesizliği araştırır; alerjiler ve gıda duyarlılığı, toksinler, virüsler, beslenme yetersizlikleri, vücudun zayıf olduğu bölgeler gibi hususlar ile ilgili biyolojik tepkiler ve vücudumuzun tepkisel cevapları kaydedilir. Böylece vücudun ihtiyaçları, çalışmayan veya iyi çalışmayan vücut fonksiyonları ile vücudun risk taşıdığı enerji sistemleri ve organlar tespit edilir.

Kuantum Enerji Dengeleme ve Uyumlama sistemi stresin tespit ve kontrolünü amaçlayan, fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal açıdan sağlığınızın olabilecek en üst düzey şartlarını yakalamanıza yardımcı olur.


Bu titreşim vücuda nasıl iletiliyor?

Biofeedback sisteminde frekanslar, kişinin el bileklerine, ayak bileklerine ve başına elektrotlar bağlayarak iletiliyor. Seanslar bir buçuk saat sürüyor. İlk önce cihaz kendini kalibre ediyor, bunu bedenle tanışma olarak tanımlayabiliriz. Kişinin normal reaksiyon seviyeleri belirleniyor, ayrıca eğer kişi üzerinde herhangi bir jeopatik stres tespit edilirse, bu stresin nötrlenmesi için bir çalışma yapılıyor. Bu, test sırasında daha verimli ve daha doğru sonuçlar alabilmek için yapılıyor.

Test yaklaşık 4 dakika sürüyor, bu sırada vücuda 12 bin farklı frekans gönderiliyor ve her bir frekansa vücudun tepkisi ölçülüyor. Bu frekanslar içinde bütün patojenler, nörotransmiterler, meridyen noktaları, organların frekansları, riskler, toksinler, çiçek frekansları, alerjenler vb. mevcut.

Vücudunuzda hangi organınız hassas? Kanser riskiniz var mı? Genetik geçişli bir hastalığa sahip misiniz? Şeker hastası olabilir misiniz? Alerjiniz var mı? Nelere alerjiniz var? Zihninizi meşgul eden problemleriniz çok mu? Organlarınızı etkileyen toksinler neler? Detoksa ihtiyacınız var mı? Psikolojik ve fiziksel travmalarınız var mı? Doğru besleniyor musunuz? Hücre yaşınız ve beden yaşınız kaç? Metabolizma hızınızı biliyor musunuz? Vücut enerji yaşınız kaç?...vs

Biofeedback (biyolojik geri bildirim) ve biorezonansı bir araya getiren Kuantum Biofeedback sistemi, bedenin muazzam düzeydeki kendini iyileştirme kapasitesini uyararak tamamen doğal ve enerjisel yöntemlerle harekete geçirir. Fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal açıdan optimum sağlığı yakalamanıza yardımcı olur.

Basitçe Kuantum Biofeedback sistemi insanlarda ortaya çıkan enerjisel dengesizlikleri, stresi ve dolayısıyla oluşan sağlık sorunlarını dengelemede destek ve tamamlayıcı olan ileri teknoloji ile çalışan bir bütünsel dengeleme ve uyumlanma cihazıdır.


SCIO insanlarda sağlık sorunları ve enerji dengesizlikleri bulan ileri teknoloji bir tamamlayıcı tıp cihazıdır.

SCIO vücuttaki virüsleri, alerjileri, besinlere hassasiyet ve eksikliklerini, vücudun biyolojik reaksiyonlarını ve titreşimlerini saptayarak ortaya çıkarır.

Bu bilgiler vücudun ihtiyaçları, fonksiyon bozuklukları ve mevcut hasarları hakkında bize bilgi verir. Bu bilgiler standart tıbbi testlerden farklıdır, çünkü bize vücudun enerjetik durumu hakkında bilgi verir.

SCIO, bilgisayarlardaki virüs tarayıcı programlar gibi vücudu tarar. Vücuttaki virüsler, organ zayıflıkları, alerjiler, anomaliler ve besin hassasiyetleri gibi birçok bilgiyi tarayıp dengesizlikler hakkında bilgi verir. SCIO röntgen, kan tahlili gibi yaygın tıbbi testlerden farklı olarak vücudun enerjetik durumu ve bu enerjiyi hangi yöne odakladığı hakkında bilgi verir.

SCIO Nasıl Çalışır?

SCIO kuantum fiziği prensipleri ile çalışır. Kuantum biofeedback tedavisinin temel yapıtaşları, vücudun doğasının elektriksel olduğu, doğru koşullar veya uyaranlar sağlandığında kendi kendini iyileştirme yeteneğinin olduğu ve kişinin farkındalığı arttıkça kendi kendini iyileştirecek değişiklikler yapacağıdır. Basitçe ifade edersek, SCIO tedavi sırasında vücudun titreşimini ve yanıtlarını algılar, b,r önceki ölçüm ile sonraki ölçüm değerleri arasındaki farkı tespit eder. Eğer bir iyileşme yok ise titreşim değerlerini değiştirir. Vücut için tüm faydalı değerleri korur ve bozulanları tekrar düzeltir. SCIO vücuttaki vitamin düzeyleri, amino asitler, mineraller, enzimler, şekerler, toksinler, hormon düzeyleri, kas tonusu, hastalıklar, virüsler, bakteriler, mantarlar ve iç organların sağlık ve dengelerini ölçer ve bu verileri “normal veriler” ile karşılaştırır.

SCIO’nun tedavi edici etkileri diş ağrısı gibi en basit şikayetlerden karmaşık hastalıklara kadar birçok sağlık durumlarına çözüm bulur.

Problem alanlarının tanınması: Eğitimli bir hekimin kontrolünde hassas enerji dengesizlikleri saptanarak hastalığın muhtemel nedenleri belirlenir. Bilinçaltındaki prosesler hakkında bilinç düzeyinde farkındalık sağlanır.

Enerji tedavisi: SCIO teşhisin yanı sıra yaklaşık 50 değişik tedavi edici enerjiyi kullanarak vücudun enerji dengesini sağlar. Bu kapsamda enerji akışının sağlanması, blokajların kaldırılması, zap frekansları kullanılarak patojen mikroorganizmaların eliminasyonu, duygusal durumların dengelenmesi, vücudun iyileşme işlevlerinin hızlandırılması, alerji tedavisi, detoksifikasyon, çakraların dengelenmesi gibi işlevleri bulunmaktadır.

Scionun faydaları ve kullanım alanları

Cihaz her türlü akut, subakut veya kronik olayları saptar ve enerjetik olarak dengeler.
Biorezonans cihazı, organ ve hücrelerin magnetik dalgaların tespiti yoluyla patolojik değişiklik ve eksiklikleri çok erken dönemde tespit etmektedir.
SCIO, duygusal durum, vitamin ve mineral eksiklikleri, esansiyel amino asit ve hormon düzeyleri, hastalık yapıcı ajanların (virüs, parazit, bakteri) varlığı, çeşitli sistemlerin sinir sistemi, sindirim sistemi, kalp damar solunum gibi sistemlerin durumu gibi her çeşit bilgiyi sağlamaktadır.

Sinir sitemine ait rahatsızlıkları, stresin azaltılması/depresyon tedavisi, anxiyete gibi durumların azaltılması ve duygusal durumun dengeye getirilmesi, uykusuzluk, panik atak, iştahsızlık (anorexia nevroza), bulumia gibi yeme bozuklukları. İskelet sistemi rahatsızlıkları, kemik ve eklem tutulumları, artrit, poliartrit (birden fazla eklem tutulumu ile giden hastalıklar), romatizmal ağrılar, omurga tulumu ile giden hastalıkları dengelemektedir.
Patojen (hastalık oluşturucu) ajanların (virüs, bakteri, parazit, mantar) yok edilmesini sağlamaktadır.

Akupunktur ve magnetik rezonans tedavileri, enerjetik alanın (aura) taranması ve dengelenmesi. Bedenin tazelenmesi ve dejeneratif hastalıkların (kanser, kitle, siroz), otoimmün hastalıklar (multipl skleroz - MS).

Gençleşme ve güzelleşme, selülit giderme, kilo verme amaçlu kullanılabilmektedir.

NLP tedavisi, hafıza ve yaratıcılığın arttırılması, dikkat eksikliği, stresin azaltılması, duygusal dengeleme, duygusal travmaların saptanması ve bilinç dışına getirilerek giderilmesi amaçlı...

Sigara bırakma amaçlı kullanılabilmekte ve sigaranın bıraktığı kötü etkiler giderilebilmektedir.

Ağrı azaltılması

Hipertansiyon ve kan basıncı azaltılması

Depresyon tedavisi

Uzun ve kısa süreli hafıza becerilerini artırma

Scionun bunlar haricinde de birçok faydası bulunmaktadır.

Scio ve Çocuk

Scio çocuklar üzerinde herhangi bir yan etkisi olmadan uygulanabilmektedir.

SCIO NLP Terapileri

İnsan temel olarak 3’lü bir bütünden oluşur; Ruh, Zihin ve Beden. Varoluşun en temel yapısı ise düşüncedir ve görebildiğimiz her şey öncesinde sadece bir düşünce formuydu. Zihnin bu sistemdeki görevi bilinç seviyesine ulaşan her bilgiyi analiz etmek, tanımlamak ve düşünce üretmektir. Zihin beş duyu aracılığıyla topladığı bilgileri analiz ederken DNA frekans yapısı, bilinçaltı patternleri, akaşik kayıtlar ve bu yaşamımızdaki deneyimlerle edininen çekirdek inançlar gibi bazı parametrelere bağlı olarak çalışır. Hayatın bizim kontrolümüzün dışında ilerlemesine sebep olan her şey zihnimizde hakim olan bilinçaltı düşünce ve buna bağlı olarak hissedilen duyguyla doğrudan ilişkilidir. Değişim ancak bunların dönüştürülmesiyle mümkün olabilir.

SCIO kuantum biofeedback sistemi ile uygulanan NLP (Neuro Linguistik Programming) terapileri derin bir düzlemde stres yönetimi için danışana duygusal koçluk yapar. Kısıtlamalarımızdan, yanılsamalarımızdan ve kuruntularımızdan özgür kalmak için bize çıkış yolları sunar. Hayata seyirci değil oyuncu olarak devam etmek üzere tüm potansiyelimizle dahil olabilmek için yapmamız gerekenleri yüzeye çıkarır ve bu konuda yol almamızı sağlar.


Saygın Coaching & Consulting ALSANCAK -GENEL MERKEZ İZMİR

Kıbrıs Şehitleri CAD No: 30 EBRU APARTMANI Daire: 11 Alsancak - İzmir

Tel: 0232 4225954 Cep:0 535 6673224

Saygın C & C İZMİR Karşıyaka

Adres : 1732 Sokak No: 7 K:1 Karşıyaka / İZMİR

TeL : 0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65


İzmir Karşıyaka Scio
İzmir Scio
scıo izmir,izmir scio,izmir scio cihazı, scio cihazı izmir ,izmir scio terapi, scio terapi izmir, scio cihazı fiyatı, scio terapi nedir ile ilgili tüm bilgileri buradan takip edebilirisiniz.


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İzmir Rent A Car Superisi 0 20 06-06-2018, Saat: 20:39
Son Yorum: Superisi
  İzmir Köfte Tarifi creeper123 0 32 29-05-2018, Saat: 18:00
Son Yorum: creeper123
  İzmir Son Dakika Haber Sitesi delaporta444 0 29 27-05-2018, Saat: 14:15
Son Yorum: delaporta444
  İzmir Klima Montaj bunge 0 43 28-04-2018, Saat: 00:33
Son Yorum: bunge
  İzmir Haber toros 0 36 27-04-2018, Saat: 21:36
Son Yorum: toros

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi


Türkçe Çeviri MyBB, Kodlayanlar MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
Yukarı Fırlat