Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jinekomasti Ameliyatı Yöntemleri
#1
Jinekomasti Ameliyatı Yöntemleri

Jinekomasti ameliyatı için yapılan 2 farklı yöntem mevcuttur. Bunlarda biri liposuction diğeri ise, cerrahi yöntem ile fazla dokuyu dışarı almak. Bu iki yöntem ayrı ayrı da kullanılacağı gibi, aynı ameliyatta aynı hastaya da uygulanabilir. Bu tamamen hastanın memesinde ki büyümeye bağlıdır.

Yağ emme yani liposuction ile yapılan ameliyatlarda kesi olmaz. Milimetrelik uçlar ile memeye girilir ve fazla yağlar dışarıya alınır. Sadece yağ birikmesi olan hastalarımız için bu yöntem uygulanmaktadır. Yağ dokusu yani sert yapılı memelerde ise, cerrahi olarak meme başı altından girerek, meme dokusunu dışarı almamız gerekir. Aynı zamanda deri ile de bir ayarlama yapılarak, alınan yağ dokusu miktarı kadar gerdirilerek düzleştirilir.

Erkek memesinde ki aşırı büyüme ameliyatsız geçer mi ?

Erkek memesinde bu anormal değişiklik göğüs estetiği olmadan kalıcı geçmez. Geçici çözümler olarak da sizlere söyleyebileceklerim jinekomasti atleti ile düz gibi göstermek veya elbise seçimini memlerin büyüklüğüne göre slim yapmak gibi saklama ve gizlenmesini sağlayarak meme büyümesi saklanabilir. Bunların dışında bir ilaç ile merhem ile veya herhangi bir cerrahi teknik dışında kalan herhangi bir şey ile jinekomasti tedavi edilemez.

Bu yüzden ; ancak jinekomasti ameliyatı olarak kalıcı ve kesin çözüme ulaşılabilir. Jinekomasti ameliyatları öyle korkulan gibi fiyatı yüksek meşakatli bir iş değil.

Jinekomasti Ameliyatı Fiyatları

Jinekomasti ameliyatı fiyatları yapılan tekniğe göre değişir. Sadece lipo yapılacak ise, fiyat düşer. Ama meme büyümesi ilerlemiş hastalarımız için cerrahi artı lipo olursa tabi ki fiyatlarda değişiklikler meydana gelebilecektir. Ayrıca ameliyatın hangi hastanede hangi konforda olduğu da ameliyat maliyetlerini artıracak veya indirecektir. Fakat ortalama olarak 2013 itibari ile jinekomasti fiyatları 5,000 tl ile 8,000 tl arasında değişiklik gösterir. Bu fiyatlar kişiye göre değişir ve kimin ne kadar ödeyeceği muayene sonrasında memenin yapısı ve ameliyatın ne şekilde seyir edeceğine bağlıdır.

estetikgogusameliyati.net


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Safra Kesesi Ameliyatı Nasıl Yapılır? Asya Hastanesi Piyano 0 30 26-05-2018, Saat: 02:38
Son Yorum: Piyano
  Kripto Para Kazanma Yöntemleri koinciler.net bazkriz 0 62 20-02-2018, Saat: 18:27
Son Yorum: bazkriz
  Burun estetik ameliyatı olmak mı istediniz? nullsix 0 160 14-10-2017, Saat: 03:20
Son Yorum: nullsix
  Burun Estetiği Ameliyatı bazkriz 0 180 25-08-2017, Saat: 16:04
Son Yorum: bazkriz
  Kısırlık Tedavisi Yöntemleri Hakkında Bilgi mesut78 0 170 20-08-2017, Saat: 23:06
Son Yorum: mesut78

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi


Türkçe Çeviri MyBB, Kodlayanlar MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
Yukarı Fırlat