Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kozmetik Sektöründe 1 Numara Farmasi
#1
Kozmetik sektöründe bir dev mi arıyorsunuz? Fazla uzaklara bakmanıza gerek yok. Tamamen yerli ve ihracat şampiyonu bir firma yanı başınızda. Farmasi; 1950 yılından günümüze kadar sağlık ve kozmetik sektöründe son derece kaliteli ürünler üretiyor ve tüm dünyaya ihraç ediyor. 2010 yılında network marketing yoluyla satış kanalına girdiği ülkemizde şuan milyona yakın satış danışmanı toplamış ve hepsine çok büyük oranlarda paralar kazandırmıştır. Farmasi ürünleri hem kullanıcıları hem de satış danışmanları için kârlıdır. Ürünler İstanbul'daki fabrikada üretilip doğrudan kargo yoluyla satış danışmanlarına ulaştığı için fiyatlarıda ithal markalara oranla daha ucuzdur. Hakan Tuna'nın açıklamalarına göre stoklarda sıkıntı yaşamamak için 100 tırlık ürünün stoğu yapılmıştır.
Farmasi Ürünleri Satarak Kazanç Ve Kariyer Nasıl Yapılır?
Farmasi ürünlerini satmak istiyorsanız öncelikle Farmasi Satış Danışmanı olmanız gerekmektedir. Bunun için www.farmasili.com'a girip kayıt olabilirsiniz. Kayıt olduktan sonra telefondan veya elektronik posta yoluyla size Farmasi panele giriş bilgileriniz gelecektir. Böylelikle Farmasi danışmanı olarak ilk adımı atmış olursunuz. Çevrenizdekilere katalog vererek sipariş alırsınız ve her siparişten ortalama %30 oranında kâr sağlarsınız. Farmasi'de kariyer yapmak için kendi takımınızı oluşturabilirsiniz. Takımızı oluşturup belirlenen seviyelerdeki satışlara ulaşabilirseniz çok yüksek oranlarda prim kazanabilirsiniz. Satışlarınızı ne kadar yükseğe çıkarırsanız statünüz de o kadar artacaktır. Farmasi danışman olarak başladığınız bu yolculuğu Farmasi müdürü olarak bitirebilirsiniz.

Farmasi'yi diğer markalardan ayıran en önemli özelliği de hayvansal içerik kullanımını reddetmesi ve hayvan deneylerine karşı olmasıdır. Çin'de zorunlu olan hayvan deneyleri ve Çin piyasasına girmemiş ve hayvan deneylerine uzaktan da olsa karışmamıştır. Bu sebeple Farmasi duyarlı insanlarında kozmetik markasıdır. Hem yerli hem de dünya devi bir firma olan Farmasi ile birlikte çalışma ve kariyer yapma şansı bir hayal değil. Binlerce kişi Farmasi sayesinde ek iş veya tam zamanlı iş sahibi oluyor. Sizde bu fırsatı yakalamak istiyorsanız Farmasi'yi takip edin. Hiçbir başarı şans değildir. Sizde Farmasi kayıt formunu doldurun ve hemen Farmasi satış danışmanı olun.


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  SRD Kozmetik mesut78 0 10 16-07-2018, Saat: 23:55
Son Yorum: mesut78
  E-Ticarette Bir Numara idebil.com bazkriz 0 17 09-07-2018, Saat: 16:37
Son Yorum: bazkriz
  Farmasi Ürünleri Satışı creeper123 0 19 07-07-2018, Saat: 16:47
Son Yorum: creeper123
  İş Sektöründe Yer Edinmek izmirtabelafirmasi.com bazkriz 0 31 18-06-2018, Saat: 17:45
Son Yorum: bazkriz
  Zevke ve İhtiyaca Yönelik Halıda Bir Numara haliflekss.com bazkriz 0 35 11-06-2018, Saat: 17:35
Son Yorum: bazkriz

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi


Türkçe Çeviri MyBB, Kodlayanlar MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
Yukarı Fırlat