Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Medyumlar
#1
Medyumlar

Herkes hayatının bir anında ilginç olaylar elbet ki yaşamıştır. Hislere dayalı olarak gerçekleşen olaylar. Bunların çoğu kişiler tarafından altıncı his olarak tabir edilmektedir. Ancak gerçekte öyle olmayan durumlar söz konusudur. Medyum Ruh bilimi bu konuyu bir bilim dalı olarak ele almış ve incelemeler yapmışlardır. Yaptıkları incelemelerde bu konuda farklı yeteneklere sahip insanların olduklarını fark etmiş ve tarih boyunca bunların daima var olduğunu tespit etmiştir. Aslına bakarsanız birçoğumuz bunun olduğunun bilincindeyiz fakat inanmakta güçlük çekiyoruz. Maalesef ki bu konuda bir çok sahtekar bulunmakta. Bu tarz medyumluk yalanları ile insanların parasını alarak sahte veya yanlış iş yapan çok sayıda insan vardır. Fakat bu işin ne kadar ciddi olduğunu herkes biraz araştırma yaparak görebilir.

İstanbul Medyumları tam olarak ne anlama geldiği ile bu araştırmanıza başlayabilirsiniz. Medyum aslında Fransızcadan dilimize gelmiş ve Latin kökenli olan ‘’ medium ‘’ kelimesinin modern halidir. Ruh bilimcilere göre medyum gelecekten haber alabilen veya bu konuda yorum yapabilen kişi değil astral dünyada ile kendi dünyamız arasında bağ kurabilen kişi demektir. Bunu yapabilmek için son derece yoğun bir çalışma aşamasından geçmeleri gerekmektedir. Sahip oldukları enerjiyi doğru şekilde yönetip daha sonra ‘’ trans ‘’ haline geçerek bu yolcuğu gerçekleştirirler. Trans yolunun kullanıldığı sırada ruhun bedenden bir süre ayrıldığı öne sürülür. Bu sırada zaman ve mekanın olmadığı bir yerde olduğu düşünülmektedir. Ancak bu şekilde istediklerini ulaşabilirler

Ünlü Medyumlar eski inanışların ve onların sahip oldukları bilgileri nesilden nesile aktarmış ve kullanmıştır. Bu sayede günümüzde hala kendi enerjilerini sürdürebilmektedirler. Fakat bunu kötü yola kullananlarda bulunmaktadır. Bunlara örnek olarak aşk büyüsü vb büyüler vardır. Ruhçuluk biliminde bunun son derece yanlış olduğu belirtilmektedir. Fakat büyü bozma gibi iyilik için kullanılan büyüler iyi amaçlar doğuracağından kullanılabilir. Bu neden kişiler bu konuda bir medyuma gitmeden önce kesinlikle gideceği insanın geçmişini ve yaptığı işleri titiz bir şekilde araştırmalıdır. Ancak daha sonrasında yaptırmak istediği şey için o medyum ile iletişime geçmelidir. Aksi halde beklemediği ve ya istemediği sonuçlar ortaya çıkabilir.

medyumemre.com


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Medyum Sitesi www.medyum-medyumlar.com b.a.f. 0 258 03-12-2016, Saat: 06:13
Son Yorum: b.a.f.

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi


Türkçe Çeviri MyBB, Kodlayanlar MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
Yukarı Fırlat