Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mercan vidanjör
#1
Kanal temizleme işlemlerinde öncelikli hedef kanala herhangi bir zarar vermemektir. Bu yüzden kanalın kırılmadan açılıp temizlenmesi için piyasada pek çok özel cihaz bulunur. Aynı zamanlarda bu cihazlarda kamera sistemleri de bulunur. Kamera sistemleri, kanallardaki tıkanıklığın temel sebebini hızlı bir şekilde tespit eder. Bu cihazlar sayesinde hizmet süresi de önemli ölçüde azalmaktadır. Böylelikle kanal açma işlemi çok kısa sürede yapılır. Bu cihazları kullanacak ekiplerin özel eğitim alması da şarttır. Yapılacak küçük bir hata bile önemli sonuçlara neden olabilir. Cihazların kullanımında görev alan ekipler, kanaldaki tıkanıklığın nedenini kamera sistemleri aracılığı ile öğrenirler. Ve sonra kanal tıkanıklığı konusunda değerlendirme yaparlar. Bu yüzden ekiplerin son derece donanımlı olması gerekir.
Kanal temizlemede en çok kullanılan yöntem basınçlı sudur. Bu yöntem sayesinde kanalın içi özel tasarımlı robotlar ile incelenir. Daha sonra tıkanık olan bölge tespit edildiğinde vidanjör devreye giriyor. vidanjördeki bir aparat sayesinde robotun geçeceği kadar bir boşluk yaratılır. Son olarak kanalın içine yüksek basınçlı su uygulanır. Yüksek basınçlı su, kanalı tıkayan nesnelerin bölgeden sökülüp atılmasını sağlar.
Genel olarak bina yapılarının eski olmasından dolayı logar yerini tespit etmek kolay olmamaktadır. Ancak http://www.mercanvidanjor.com adresinden ulaşacağınız firma size bu konuda her zaman en iyi destek hizmetini sağlayacaktır. Firmanın kullanmış olduğu yeni teknolojik aletler, logar yerlerini kolayca tespit edebiliyor. Cihazlar ile logaryerleri tespit edildikten sonra sırada logar açma işlemi hızlı bir şekilde gerçekleşiyor. Tecrübeli ekipler, kısa zaman içinde logar açma işlemini gerçekleştirip işlemi tamamlamış oluyırlar.


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mercan İstanbul Yetkili Klima Servisi mesut78 0 215 04-05-2017, Saat: 13:58
Son Yorum: mesut78
  Vidanjör Ekipmanları Nelerdir? osman75 0 212 25-04-2017, Saat: 13:11
Son Yorum: osman75
  Vidanjör Nedir ve Ne İçin Lazım Olur? osman75 0 247 23-03-2017, Saat: 20:09
Son Yorum: osman75

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi


Türkçe Çeviri MyBB, Kodlayanlar MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
Yukarı Fırlat