Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mobil Kum Eleme Yıkama Tesisi
#1
Kum eleme yıkama tesisleri, taş kırma tesislerinde kırılan malzemelerin elemesinin ve yıkama işlemlerinin yapıldığı tesislerdir. Bu tesislerde, öncelikle kırılan malzemeler elemeden geçirilerek ayrıştırılmakta ve daha sonra yıkama işlemleri yapılarak kullanıma hazır bir hale getirilmektedir. Kum eleme yıkama tesislerinde elde edilen malzemeler özellikle yol yapımı ve inşaat gibi alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Her türlü kirli ve çamurlu malzemeyi birbirinden ayıran bu tesisler, sektörün en önemli tesisleri arasındadır. Kum eleme tesislerinin özellikle mobil olarak üretilmesi, sektördeki firmaların işlerini oldukça kolaylaştırmaktadır. Mobil tesisler ile kısa süreye dayanan çalışmalar rahatlıkla yapılmakta ve farklı tesislere geçilmektedir. Mobil Kum Eleme Yıkama Tesisi, saatte 300 tona varan bir malzeme işleme kapasitesine sahiptir. Firmalardan gelen talepler doğrultusunda firmamız özel mobil kum eleme tesisleri de imal etmektedir.
Mobil kum eleme yıkama tesislerinde sadece eleme ve yıkama işlemleri yapılmaktadır. Firmamız, bu tesislerin yanı sıra sadece eleme yapan ve hem eleme hem yıkama hem de kırma işlemlerinin bir arada yapıldığı tesislerde üretmektedir. Sektördeki firmaların bir kısmı kırma, bir kısmı eleme bir kısmı ise yıkama işleriyle meşguldür. Firmamızda sektörün ihtiyaç duyduğu tüm tesisleri ayrı olarak imal ederek piyasanın bütün ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Özellikle tek şase altında tüm işlemlerinin yapıldığı tesisler, maliyet ve üretim verimliliği açısından büyük avantajlara sahiptir Mobil Kum Eleme Yıkama Tesisi, mutlaka uygun çalışma sahalarına kurulmalıdır. Doğru sahalarda verimli olarak kullanıldığından oldukça yüksek performans elde dilen mobil tesislerde eleme işlemleri üretimin kaliteli olmasından oldukça önemlidir. Eleme işleminin istenilen seviyede yapılmadığı tesislerden verimli bir üretim kalitesi elde etmekte güçtür. Bu nedenle kum eleme yıkama tesisi alırken mutlaka sektörde söz sahibi firmalarla ticaret yapılması önemlidir.
Firmamız, mobil kum eleme yıkama tesislerini, uluslar arası kalite standartlarına göre imal etmektedir. Bu özelliği ile firmamıza yurtdışından da büyük ilgi duyulmakta ve firmamız birçok Dünya ülkesine ihracat yapmaktadır. Sektörde verdiği hizmetler ile ülkemizin lider firması olan Fabo Makine olarak, satış öncesi olduğu gibi satış sonrası da müşterilerimizle ilişkilerimiz devam etmekte ve tüm ihtiyaç anlarında müşterilerimize destek sağlamaktayız. Tüm tesislerimiz ve iş makinelerimiz garanti güvencesi ile en uygun fiyat ve ödeme koşulları altında satışa sunulmaktadır. Firmamızdan, mobil kum eleme yıkama tesisi fiyatları hakkında bilgi almak ve sorularınızı sormak için iletişim kanalımızdan firmamızla irtibat kurabilirsiniz.


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mobil Oyuncu Superisi 0 16 22-04-2018, Saat: 09:12
Son Yorum: Superisi
  Mobil Sohbet Keyfini Bizimle Yaşayın aLa 0 19 14-04-2018, Saat: 04:18
Son Yorum: aLa
  Avcılar Halı Yıkama cetingur 0 33 03-04-2018, Saat: 23:23
Son Yorum: cetingur
  Mobil Sohbet Sohbet Siteleri aLa 0 39 20-03-2018, Saat: 08:53
Son Yorum: aLa
  Mobil Bahis toros 0 64 12-03-2018, Saat: 22:34
Son Yorum: toros

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi


Türkçe Çeviri MyBB, Kodlayanlar MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
Yukarı Fırlat