Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pubhane.com
#1
Merhaba Arkadaşlar;
Bugun size yeni bir sosyal paylaşım sitesinden http://www.pubhane.com adresinden bahsedeceğim.

Bildiğiniz gibi yurtdışı patentli sosyal ağ projeleri istenilenin üzerine çıktı ancak ülkemizde hala sosyal ağ projesi istenilen seviyede değil.Pubhane.com türk girişimcileri tarafından bizlerin hizmetine sunuldu.Bizede türk kardeşlerimizin emeğine saygı duymak düşüyor.Web sitesi tam olarak hazırlanmasada sürekli geliştiriliyor. Peki Pubhane.com nedir ?

PUBhane nedir ?
PUBhane, Türk girişimciler tarafından hayata geçirilen yepyeni ve dinamik bir sosyal paylaşım platformu. İçerik çok zengin. Zira içinde diğer sosyal medya platformları gibi sadece kullanıcılar tarafından oluşturulan içerikleri barındırmıyor.
PUBhane'ye üye olarak, seninle ortak ilgi alanlarına sahip kafa dengi arkadaşlar bulabilir ve kendi arkadaş çevreni kolayca oluşturabilirsin.

PUBhane'de neler yapabilirsin?
İnternette gezerken rastladığın ve "bunu başkaları da görmeli" dediğin içerikleri, kendi gerçek zamanlı PUBhane akışına PUB'layı kullanarak ya da doğrudan ekleyebilirsin. Üstelik PUBhane'ne video, resim ve link de eklenebiliyor.
PUBhane akışında sadece kendi PUB'larını değil, arkadaşlarının gerçek zamanlı PUB'larını da görebilirsin. Benzer şekilde arkadaşların da senin gerçek zamanlı PUB'larını kendi akışlarında görebilir.
Twitter ve Facebook hesaplarını PUBhane hesabına bağlayarak, eklediğin tüm PUB'ları eşzamanlı olarak o hesaplara da gönderebilirsin. Hem de tek bir tıklama ile!

PUBhane'cilere yorum yazabilir, onları beğenebilir, paylaşabilir ve favorilerine ekleyebilirsin.
Arkadaşların arasından o sırada kimlerin PUBhane'de online olduğunu görebilir, onlara özel mesaj gönderebilirsin.

Meslek, özel ilgi alanı, hobi, iş gibi herhangi bir konuda tüm PUBhane üyelerine açık ya da üyelik onayıyla girilebilen özel gruplar kurabilirsin. Ayrıca istersen arama yaparak diğer PUBhane kullanıcılarının kurduğu grupları görebilir ve bu gruplara katılabilirsin.

PUBhane’ yi istersen Türkçe, istersen İngilizce istersen hem Türkçe hem İngilizce karışık kullanabilirsin.

Seni bekliyoruz !
PUBhane’yle tanıştığına göre artık sen de bizden biri sayılırsın. O zaman durma! PUBhane'ye üye ol, kafa dengi arkadaşlar bulabileceğin, dinamik ve sürekli güncellenen yepyeni bir dünyaya adım at !

Üye olup destekleyelim arkadaşlar.

İyi çalışmalar.


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi


Türkçe Çeviri MyBB, Kodlayanlar MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
Yukarı Fırlat