Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reiki Eğitimleri Karşıyaka
#1
Reiki öğretisinde Ki adı verilen yaşam enerjisine rehberlik eden enerji Rei adı verilen Tanrı Bilinci'dir. Bu yüzden, Reiki'yi "Ruhsal amaçla yönetilen yaşam gücü enerjisi" olarak tanımlayabiliriz. Bu, Reiki sözcüğü için anlamlı bir tanımlamadır. Birçok insanın onunla yaşadığı deneyime en yakın açıklamadır.

Reiki ; kendi bilgeliği sayesinde kendisine rehberlik eder ve Reiki uygulayan kişinin yönlendirmesine tepkisiz kalır.

Reiki Bir Din midir? Reiki'nin spiritüel (ruhsal) bir doğası vardır ama bir din değildir. Dogmaları yoktur. Reiki öğrenmek ve uygulamak için hiçbir şeye inanmanız gerekmez.

Hatta, Reiki hiçbir şekilde inanca dayalı değildir ve ona inansanız da inanmasanız da etkisini gösterir. Reiki Tanrı'dan geldiği için, birçok insan Reiki ' nin onları kendi dinlerini entellektüel olarak kavramak yerine onu deneyimlemek üzere temasa geçirdiğini belirtir.

Reiki Tekniği Nedir? Öğrenilmesi son derece kolay olan bir iyileştirme metodudur. Ancak öğrenilmesi kolay olmakla beraber, Reiki'yi kullanma yeteneği geleneksel metodlarla elde edilemeyip, ancak bir Reiki Master'nın öğrencisine bu yeteneği transferi şeklinde olmaktadir.

Gerekli olan tek şey seminer sırasında bir Reiki Master'nın inisiyasyondur.Bu enerjinin kullanılması bireysel zekaya ya da ruhsal tekamül seviyesine bağlı olmadığından, her yaştan ve geçmişten binlerce insana transfer edilmiştir.
Tedavi sırasında sanki içinizden geçen ve sizi saran olağanüstü bir ısının sıcaklığını hissedersiniz.

Reiki kişinin sadece fiziksel bedenini iyileştirmekle kalmaz, aynı zamanda duygularına, zihnine ve ruhuna da etki ederek, rahatlama, barış, güvenlik ve iyi-hissetme gibi birçok olumlu duygunun da hissedilmesine yardımcı olur. Bu olağanüstü sonuçların birçoğu kayıtlara da geçmiştir.

Reiki, herkesin kullanabileceği, basit, doğal ve güvenli bir ruhsal iyileşme ve kişisel gelişim metodudur.
Reiki ile çalışma üç aşamada öğrenilir ve bunlar birbirlerini tamamlayıcı düzeylerdir, hep birlikte tam bir şifa ve ruhsal gelişim sistemi oluştururlar.

Herkes her düzeyin eğitimine açıktır. Herkes kendini uygun gördüğü düzeyde öğrenimi bırakabilir ya da öğretmen olabilir. Dereceler insanların birbirine üstünlük sağlaması için değildir.

İzmir Reiki Eğitimi

Reiki 1 Eğitim İçeriği:
- Reikiye giriş
- Reiki tanım ve tarihçesi
- Çakralar
- Aura
- Reiki 1 inisiyasyonu
- Kendine şifa uygulaması
- Reiki Etikleri
- Aura kuvvetlendirme ve psişik korunma çalışmaları
- Reiki 1 ile çakra açmayı öğrenmek

İzmir Reiki Kursu hakkında daha detaylı bilgi isterseniz Reiki Kursları alanında da eğitim ve seminer hizmetleri veren firmanın İzmir Reiki Kursları Saygın Coaching & Consulting) web adresini ziyaret edebilirsiniz.

İzmir Reiki Eğitimi için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz

İzmir Karşıyaka Reiki Eğitimi için .0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz

Sitenizin avantajlı tarafı: Kolay gezilebilir ve şık olması.
İzmir reiki kursları,reiki kursları İzmir, İzmir reiki eğitmeni, İzmir reiki 1 kursları, reiki 1 kursları İzmir, İzmir reiki 2 kursları, reiki 2 kursları İzmir, İzmir reiki 3 kursları, reiki 3 kursları İzmir, kundalini reiki, online reiki 1 eğitimi,reiki 1eğitimi online,online reiki 2 eğitimi,reiki 2 eğitimi online,online reiki 3 eğitimi,reiki 3 eğitimi online, uzaktan reiki kursları,m Ve reiki Programlarıyla ilgili tüm bilgileri buradan takip edebilirsiniz


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  CE Belgelendirme Eğitimleri | Hedefkalite.com nullsix 0 98 13-12-2017, Saat: 23:50
Son Yorum: nullsix
  İzmir Nlp Eğitimleri sayginnlp 0 111 17-11-2017, Saat: 19:42
Son Yorum: sayginnlp
Rainbow Kuantum Eğitimleri İzmir sayginnlp 0 322 12-07-2016, Saat: 19:16
Son Yorum: sayginnlp
  Nlp Eğitimleri sayginnlp 0 246 02-06-2016, Saat: 13:56
Son Yorum: sayginnlp
  İzmir Reiki sayginnlp 0 364 02-06-2016, Saat: 13:46
Son Yorum: sayginnlp

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi


Türkçe Çeviri MyBB, Kodlayanlar MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
Yukarı Fırlat