Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Saç Ekimi Fiyatları
#1
fue-teknigi.jpgSaç dökülmesi ile kellik sorunları yaşamakta olan ve yaşam kalitesinde düşüş meydana gelen kişiler tarafından tercih edilen merkezlerdir. Çeşitli yöntemler sayesinde, saçların yeninden kazandırılmasının yanı sıra güçlenip, seyrekleşmemesi için de teknikler, bu merkezlerde uygulanmaktadır
Oldukça fazla sayıda saç ekimi, özellikle de büyük şehirlerde bulunmaktadır. Buna rağmen saç ekimi konusunda yapacağınız seçim sırasında çeşitli konulara dikkat etmeniz yararınıza olacaktır. Saç merkezinin tıbbi ekipman yeterliliği, yapılacak olan cerrahi müdahalenin gerekli standartlarda gerçekleşip gerçekleşmediği ayırt edici özelliklerin başında gelmelidir. Steril bir ortamın sağlanıp sağlanmadığı, doktorunuzun sizinle görüş alışverişinde bulunup bulunmadığı da yine önemli diğer konulardır.

Saçların dökülme ve kellik sürecinde en sık kullanılan yöntemlerden bir tanesi de PRP ve saç mezoterapisi yöntemidir. Saçlar, kılcal damarlar tarafından beslenmesi sırasında yeteri kadar mineral ve vitamin alamadığında, güçsüzleşir ve dökülmeler ortaya çıkmaya başlar. Sonrasında ise dökülme sıklığı artar ardından da kellik süreci gelir. PRP ve saç mezoterapisi ile saç köklerinin ihtiyaç duyduğu maddelerin, enjeksiyon şeklinde saça kazandırılması hedeflenmektedir. Tıp dünyasında büyük bir yenilik olarak görülen bu yöntem; yaraların tedavisi, deri tabakalarının iyileştirilmesi ve izlerin yok edilmesi gibi durumlarda başvurulan en büyük yardımcılardan sayılmaktadır. Platelet Rich Plazma açılımına sahip olan PRP, tedavi edilecek kişinin kendi kanından örnek alınarak, akyuvar ve trombosit ayrıştırılır. Hazırlanan solüsyon ile saçın seyrelmeye ve zayıflamaya başladığı alana enjekte edilir. Yapılan saç ekimi fiyatları kliniklere göre veya doktor tavsiyesine göre değişmektedir.

Trombositin kanamanın durdurulmasın da kullanıldığı bilinmektedir. Bu madde, hücre ve kan damarlarının tamiratında önemli bir göreve sahiptir. PRP ve saç mezoterapisi yöntemi de güçsüzleşen kıl köklerinin tedavisinde uygulanan ve çeşitli seanslara bağlı olarak enjeksiyonlar gerçekleştirilen özel bir teknik olarak bilinir. PRP ve saç mezoterapisi ile saç ekimi fiyatları listesi dahilindeki saçların çok daha güçlü ve dayanıklı olması için yoğun bir şekilde tercih edilmektedir.

kaynak: http://www.haircenteristanbul.org/sac-ek...atlari.htm


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Panel Çit Fiyatları creeper123 0 18 07-07-2018, Saat: 14:53
Son Yorum: creeper123
  Heets Fiyatları creeper123 0 41 19-06-2018, Saat: 11:42
Son Yorum: creeper123
  İmplant Fiyatları sinemay 0 44 28-05-2018, Saat: 14:38
Son Yorum: sinemay
  Ekonomik Cialis Fiyatları Sadece Bizde kmlyrdn 0 71 28-04-2018, Saat: 21:19
Son Yorum: kmlyrdn
  Gaziantep Otel Fiyatları creeper123 0 59 23-04-2018, Saat: 15:47
Son Yorum: creeper123

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi


Türkçe Çeviri MyBB, Kodlayanlar MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
Yukarı Fırlat