Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Saç Ekimi İstanbul
#1
sac-ekimi-fiyatlari.jpg

Kellik ve saç dökülmesi sorunu yaşayan insanlar için geliştirilmiş olan, özel bir tekniktir. Genellikle erkeklerde görülmekte olan saç dökülmesi ve kellik, günümüzde kadınların da şikayetçi olduğu konular arasında sayılmaktadır. Fue saç ekimi; güçlü köklerin bulunduğu deri bölgesinden –bunlar arasında, sırt göğüs gibi vücut bölgeleri de yer almaktadır- oldukça gelişmiş cihazlarla, yuvarlak kesiler şeklinde alınan bölümü, saç çıkacak alanlara nakletme işlemine denmektedir. Fue saç ekimi, operasyonun ardından belirgin bir cerrahi iz bırakmadığı için de oldukça fazla tercih edilmektedir. En gelişmiş ekim yöntemlerinden olan Fue ekimi, operasyon sonrasında bir ağrı hissetmemenizi sağlamaktadır. Saç dökülmeleri ve kellik çeşitli nedenlerden dolayı ortaya çıkabilmektedir. Bunlar arasında; genetik faktörler, cinsi yatkınlık, stres gibi başlıca nedenlerden bahsetmek mümkündür. Kadın ya da erkek böyle bir sorun yaşadığında Fue ekimi yönteminden faydalanabilmektedir. Bu yöntemin hem kadın hem de erkekler için uygun olduğu ortaya konmuştur.

Fue ekimi konusunda hizmet veren çok sayıda klinik bulunmaktadır. Bu yöntemi düşünüyor ve net bir karar verememiş durumdaysanız, iyi bir araştırma yapmanız gerekir. Öncelikle profesyonel bir şekilde ve uygun koşullarda ekim gerçekleştiren merkezlerden yardım almayı unutmayınız. Deneyimli uzman hekimlerin, Fue saç ekim yönteminde ne kadar etkili olduğunu da unutmamalısınız. Özellikle büyük şehirlerde oldukça fazla sayıda ekim kliniğine rastlamak mümkündür. Bu nedenle seçimizi yaparken ani karar vermemeniz yararınıza olacaktır. Sağlığınızla ilgili alacağınız tüm kararlarda olduğu gibi ekimi konusunda da işinizi şansa bırakmamalısınız.

Fue saç ekimi iyileşme sürecinde ise 2 günlük bir süre yeterli olmaktadır. Daha sonra 10. güne kadar, doktorun söylediği şekilde saç yıkaması gerçekleştirilebilinir. 10. günde ise hem saç ekilen yer hem de saç köklerinin alındığı bölge yıkanabilmektedir. Operasyon sonrası oluşan kabukların da bu yıkamanın ardından döküldüğü görülecektir. 2 hafta sonra ise iyileşme neticelenmiş olacaktır. Bunun yanı sıra, operasyon süresi ise (her ne kadar değişkenlik de gösterse) 1000 tel saç için 1 saat şeklinde hesaplanmaktadır. Maliyetler ise merkezlere göre değişkenlik göstermektedir.

Kaynak: http://www.haircenteristanbul.org/


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  istanbul mali müşavir delaporta444 0 23 11-07-2018, Saat: 11:29
Son Yorum: delaporta444
  Istanbul Ev İlaçlama creeper123 0 38 19-06-2018, Saat: 00:25
Son Yorum: creeper123
  İstanbul Evden Eve Nakliyat Superisi 0 48 29-05-2018, Saat: 20:35
Son Yorum: Superisi
  İstanbul'Da Hasta Yatağı Kiralama Hizmetleri mesut78 0 67 19-04-2018, Saat: 23:27
Son Yorum: mesut78
  Saç Ekimi Yaptırmak Acıtır Mı? sanemnur12 0 45 16-04-2018, Saat: 21:12
Son Yorum: sanemnur12

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi


Türkçe Çeviri MyBB, Kodlayanlar MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
Yukarı Fırlat