Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subliminal Bilinçaltı Telkin CD'leri
#1
Kişisel Gelişim
Subliminal mesaj, kelime anlamıyla başka bir objenin içinde gömülü bir işaret yada mesaj olarak adlandırılabilir. Yani anlayacağınız gibi insanın ilk algılama durumunda gizli kalarak, bilincin değil de, bilinçaltının algılaması üzerine tasarlanmıştır. İlk olarak çıkışı reklam sektörü sayesinde ortaya çıkmıştır.

1950 ‘li yıllarda Amerika’da James Vicary adlı reklamcı, sinema salonlarında bu subliminal mesaj yöntemini denemiş ve patlamış mısır ve kola satışlarında %20 ‘lik bir artış sağladığı görmüştür. Yaptığı deney, film izlerken saliselik zaman dilimleri içerisinde akan görüntülerde “patlamış mısır ye, kola iç” gibi mesajları izlettirmekten ibarettir.

Kişiler bu görüntüleri hatırlamazlar ama bilinç altına yapılan bu direktif ile film aralarında denilen mesajı yerine getirirler. Bu reklam türü artık yasaklamıştır ama insan zekası bu mesaj yöntemini yararlı bir yönde kullanmayı da akıl etmiştir. Madem bilinçaltına bu veya benzer yöntemlerle bilinçli bir algı yüklemesi yapılabilmektedir.

O zaman kişinin ihtiyacı olduğu yönde bilinçli bir algı yüklemesiyle belki de en zayıf hissettiği noktalarda yardımcı olunabilecektir. Stres yönetimi, sigarayı bırakma, kendine güven eksikliği gibi daha onlarca farklı konularda artık bu subliminal mucizeden yararlanılmaktadır.

Siz rahatlatıcı müzik parçalarını dinlerken bilinçaltınızsa kendisine verilen mesajları hiç aksatmadan kayda alıyor ve uygulamaya başlıyor. Unutmayın bilinçaltı hiçbir mesajı veya emri savsaklamaz veya unutmaz. İhtiyacı olduğunda tereddütsüz uygular. İşte bu da bilinç altı eğitiminin en temel noktasıdır.

Subliminal(Bilinçaltı) Programlama CDLERİ

Zayıf yönlerinizi yok etme yönteminde son nokta…

Kendinize yatırım yapın…

Kendinize Biraz Zaman Ayırın…

Yaşam kalitenizi artırmanın en etkin yollarından birisi…

Subliminal (Bilinçaltı) Programlama ile istenmeyen yönlerimizi değiştirmek mümkündür.

Bu teknik ile bir insanın bilinçaltına ona fark ettirmeden bazı bilincaltının istenen hedef dogrultusunda yeniden programlanması yerleştirilme prensibine dayanır. Bilinçaltı Programlama (Subliminal Programming) adı verilen bu teknik, yine yurtdışında uzun yıllardır insanların yararına kullanılmış ve halen kullanılmaya devam etmektedir.

İnsanların istenmeyen alışkanlıklarından ve istenmeyen huylarından arındırılmasında bu telkinlerin çok olumlu ve yapıcı etkileri vardır.Subliminal ‘bilinçaltı mesaj’ sistemidir. Bilinçli aklımızın kavrayıp, bilinçaltımızın inandığı şeyler gerçekleşir. Böylesine büyük bir güce sahip olduğumuzun çoğu zaman farkında değilizdir.

Ne var ki artık hayatımızda [url= http://kisiselgelisim.gen.tr/Urunler.aspx] subliminal telkin cdleri [/url] var ve subliminal telkin cdleri ile bu gücü kullanma zamanı geldi!

Amacınıza uygun bir subliminal telkin cdleri ile siz de hayatın tadını arttırarak tadabilirsiniz.
Subliminal telkin cd’lerin kendiniz için özel dizayn edilmiş ve mükemmel sonuçlar yaratacak farklı size özel cd’leri ulaşabilirsiniz.


kisiselgelisim.gen.tr şu an dünyada ki en büyük subliminal site.Subliminal cd düşünce gücünü kullanmak demektir.Yani doğal olan olması gereken bir yöntemdir.Bilinçaltının gücünün ne kadar önemli olduğu konusunda bir çok insanın yorumları vardır.Siteye girip bakabilirsiniz. Ayrıca kesinlikle zararlı değildir gönül rahatlığıyla dinleyebilirsiniz.
Subliminal Bilinçaltı Telkin CD'leri hakkında daha detaylı bilgi isterseniz Subliminal Bilinçaltı Telkin CD'leri alanında da hizmetleri veren firmanın Subliminal Bilinçaltı Telkin CD'leri (Saygın Coaching & Consulting) web adresini ziyaret edebilirsiniz. Kişisel Gelişim


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi


Türkçe Çeviri MyBB, Kodlayanlar MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
Yukarı Fırlat