Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tarafsız Siyasi haberler
#1
Tarafsız Siyasi haberler

İnternette çok sayıda Siyasi haberler sitesi olduğunu biliyorsunuz. Fakat bu sitelerin kaçta kaçı gerçek anlamda tarafsız? Açık söylemek gerekir ise, yüz siteden ancak bir tanesi tamamen tarafsız haberler sunmaktadır. Bu acı gerçek nedeniyle, Siyasiportal.com sitesi faaliyetlerine başlamıştır. Ve sitenin temel amacı, ziyaretçilerine, tamamen tarafsız Siyasi haberler sunmaktır. Siteye giren ziyaretçiler, hiçbir tarafa kaymayan, tamamiyle tarafsız Politika haberleri okuma fırsatı elde edebilecektir. Siz de Siyaset haberleri okurken işin içerisine yorumların katılmasını arzu etmiyorsanız, Politika haberlerini tamamen tarafsız bir kalem üzerinden okumak isterseniz, yapmanız gereken şey, Siyasiportal.com sitesini açmak olacaktır. Özetlemek gerekir ise, tarafsız Siyaset haberleri okumak isteyenler, Siyasiportal.com adresine girebilir.

Siyasi Portal, Türklerin ve Kürtlerin birlikten başka çareleri olmadığını, birliğin zulmedenlere karşı mücadelede pekişeceğini her fırsatta dile getirir.

Siyasi Portal taraflı bir gazetedir ama gerçeklerden hareket eder. Siyasi Portal taraflı bir gazetedir ama karalama, dedikodu ve hakaretten uzak durur.

Siyasi Portal taraflı bir gazetedir ama işine gelmeyenlere gözünü kapatmaz. Siyasi Portal insanların özel yaşamlarıyla ilgilenmez, etik olmayan yöntemlerle elde edilmiş bilgileri yayınlamaz.

Siyasi Portal her şeyi değil, siyasi konuları, taraflı basınının gizlediği ya da çarpıttığı olayları gündeme getirir.

Siyasi Portal, objektif bakmak isteyenlerin gözü, kulağı, sesi ve kalemidir. Siyasi Portal, dünyanın ve Türkiye'nin aydınlık geleceği için emeğini, yüreğini, yaşamını koyanların kürsüsüdür.


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Coin Dünyasından Haberler Superisi 0 25 23-04-2018, Saat: 17:08
Son Yorum: Superisi
  Haberler Superisi 0 30 21-04-2018, Saat: 00:22
Son Yorum: Superisi
  Güncel haberler okumak isterseniz bagimsizweb.com adresine girebilirsiniz nullsix 0 29 20-04-2018, Saat: 23:00
Son Yorum: nullsix
  Teknolojik Haberler, Sağlık haberleri, Güncel bilgiler ve fazlası bu sitede nullsix 0 36 12-04-2018, Saat: 05:04
Son Yorum: nullsix
  Eskişehir'in En Tarafsız Haber Sitesi eskisehirhaber.com.tr bazkriz 0 34 11-04-2018, Saat: 18:27
Son Yorum: bazkriz

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi


Türkçe Çeviri MyBB, Kodlayanlar MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
Yukarı Fırlat