Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tesisatçı
#1
Bug 
istanbul tesisatçı firmamız ile atık su kolonu dolması, atıkların tuvalet, lavabo ve banyodan geri gelmesi için tıkanıklık açma servis hizmetlerimizi akıllı robot sistemleri ile gerçekleştirdiğimizi yazmak istiyoruz. Mevcut birikmelerin en iyi derece önüne geçebilecek olan kanal içinde mevcut başlıklar ile atığı gerekirse delerek, ittirerek açabilecek cihazlardır ve bunu üstün körü değil, kamera ile de görüntü alarak yapıyoruz. Ne kadar fazla birikme de olsa lavabo atık su borusu içinde basınçlı sular ile temizleme yaparak da en iyi neticeyi 20-30 metre kadar uzama koluna sahip cihaz ile alabiliyoruz.
Tesisatçı ofis telefon hatlarımızı arayarak garantili su kaçağı tespiti için cihaz ve makine desteğimizden yararlanabilirsiniz. Bina içlerindeki atık kokuları, duvardaki nemlenme, zemin ıslaklığı problemi, her sıhhi sistem kullanıldığında alt kat ve sizin dairenize kötü koku yayılması nasıl önlenir? Aslında belli bir sıralamada analizleri kırmadan yapabiliriz. Daire içi şebeke suyu sızdırma olup olmadığını anlamak için basınçlı test pompası ile ses detektörü kombineli kullanılırken, direkt atı kokusu yayılımı varsa ilgili tüm kanallarda kameralı gözlem yapılır. Kameralı araştırma 20-30 metreyi buluncaya kadar devam edebilmesi büyük avantaj olup, atık kanallarının onarılması mümkün değil, ancak parça değişimi yapılabilir. Yalnız sıcak ve soğuk su hattı onarımı için kimyasal solüsyon desteğimizin olduğunu yazmak istiyoruz.
İstanbul tesisatçı İstanbul’da uzman su tesisatçısı olarak binalara ve insan sağlığına zararı olabilecek sistemleri erkenden tespit etmek için cihaz sinyallerini kullanmaktayız. Bir bar basıncındaki anormallik, aslındaki nerede delinen boruların olduğunu ortaya koymaktadır. Görsel kameralar ile de en iyi analizleri bizden alabilirsiniz. www.tesisatci.biz.tr


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi


Türkçe Çeviri MyBB, Kodlayanlar MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
Yukarı Fırlat