Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UZMAN PSİKOLOG
#1
Rainbow 
İzmir'de psikolog arıyorum ; diyorsanız, size bu konuda yardım olabilecek, izmir'de psikolojik destek alabileceğiniz ya da İzmir'de aile danışmanı ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir çok merkez bulunmaktadır.

Ülkemizde bir çok alanda olduğu gibi psikoloji ve psikolojik destek alanında da yanlış uygulamalar yapan ve alan dışından olup da size yaşadığınız sorunlarda yardımcı olabileceğini ifade eden kişiler bulunmaktadır. Bu nedenle İzmir'de psikolog seçerken ya da İzmir'in en iyi psikologlarını ararken iyi bir araştırma yapmanızı öneririz.

Peki size uygun iyi psikoloğu nasıl seçebilirsiniz? ya da İzmirde en iyi psikologa nasıl ulaşılır. Öncelikli olarak yakınlarınızdan psikolojik destek alan birileri varsa onların deneyimlerine baş vurabilirsiniz. Eğer yakınlarınızda size psikolog önerebilecek kimse yoksa, internetten araştırma yapabilirsiniz. İnternet aracılığıyla bir çok psikoloğa ulaşabilirsiniz.

Her meslekte olduğu gibi psikoloji alanında da ünvana sahip olmak işini iyi yapmak anlamına gelmemektedir. Nasıl ki her öğretmen ya da her doktor işinde iyi değilse, her psikolog da yaşadığınız sorunlara çözüm getirebilir düzeyde değildir.

O halde kendi yaşadığınız soruna uygun doğru psikoloğu nasıl bulabilirsiniz? Öncelikli olarak baş vurduğunuz psikoloğun lisans eğitiminin üzerine yüksek lisans eğitimi almış olması gerekmektedir. Tıp alanında nasıl ki uzmanlaşma varsa aynı durum psikologlar içinde geçerlidir. Psikolojinin 55 den fazla alt alanı bulunmaktadır ve bu alt alanların yalnızca bir kaçı psikolojik sorun yada hastalıklarla ilgili bölümlerdir. Yani başvurduğunuz psikoloğun UZMAN PSİKOLOG olması gerekmektedir.

İzmir uzman psikologlarımız alanlarında yüksek lisans yapmışlardır. İzmir'de Psikolojik destek için başvurabileceğiniz, güvenli, etik ve uzmanlaşmış bir merkez olan kurumumuz da her psikoloğun çalışma alanları belirlenmiştir. Kurumumuza başvurduğunuzda sizi yaşadığınız soruna en uygun uzman yönlendirerek en kısa sürede yaşam akışınızın normale dönmesi ve daha kaliteli bir yaşam sürdürmeniz için gereken müdahaleleri yaparız.

Kurumumuz da çalışan uzmanlar için İzmir Psikolog, Psikolog izmir linkini inceleyebilirsiniz.

Yaşadığınız sorunlarla ilgili daha detaylı bilgi için uzmanlarımız tarafından yazılmış olan makaleleri okuyabilir ya da 0232 4225954 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.

Mutlu ve anlamlı bir yaşam sürmeniz dileğiyle İzmir Psikolog, Psikolog İzmir, izmir psikolog arıyorum, izmir psikolog listesi, izmir psikolog fiyatları,izmir psikolog tavsiye, izmir en iyi psikolog, psikolog ariyorum,izmirde psikolog arıyorum, danışmanlık izmir psikolog ile ilgili gelişmeleri buradan takip edebilirsiniz.


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Antalya Alanında Uzman Masöz ve Terapistleri toros 0 2 Dün, Saat: 17:55
Son Yorum: toros
  Uzman Psikolog Aylin Aydemir Türkoğlu toros 0 33 06-04-2018, Saat: 13:11
Son Yorum: toros
  Uzman Görüşü Sitemiz rengihayat.com bazkriz 0 54 28-03-2018, Saat: 18:03
Son Yorum: bazkriz
  Uzman Eczacı Ve Farmakolog Ayşe Sibel Ersoy nullsix 0 84 17-01-2018, Saat: 23:04
Son Yorum: nullsix
  Psikolog İstanbul creeper123 0 111 30-11-2017, Saat: 16:26
Son Yorum: creeper123

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi


Türkçe Çeviri MyBB, Kodlayanlar MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
Yukarı Fırlat